WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

wypoczynek, sport

Sklep fitness

Serdecznie polecamy Państwu wysokiej jakości akcesoria i sprzęt fitness. Nasz sklep sportowy oferuje bogaty asortyment wysokiej jakości produktów, w tym między innymi nasz sprzęt fitness. W naszym sklepie znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie do uprawiania wielu sportów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Znajdą tu Państwo między innymi akcesoria do uprawiania skateboardingu, narciarstwa, sportów wodnych, pływania, tenisu, skatingu, boksu, sportów drużynowych, jak również zabaw dla dzieci.

ATHLETIC SHOP
Dane:
Lubelska 20/20A,
03-802 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 618-82-88
http://athleticshop.com.pl
kml
obozy sportowe rodzinne

Zmęczonych życiem w zgiełku miasta ojców i matki zapraszamy na organizowane przez nas wyjazdy na łonie natury. Obozy sportowe rodzinne to świetna okazja do integracji i odpoczynku w pięknej okolicy. Dla dzieci organizujemy specjalne atrakcje, takie jak gry i zabawy, zajęcia plastyczne, kino letnie i wiele innych.

WindZone
Dane:
Rozłogi 12A/10,
01-310 Warszawa,
mazowieckie
+48 (50) 832-74-09
http://windzone.pl
kml
Sprzęt treningowy piłkarski

Oprócz różnego rodzaju tyczek, wysepek czy też innych znaczników do ćwiczeń, które mają szkolić przyszłych graczy, przydadzą się także i inne akcesoria. Sprzęt treningowy piłkarski powinien zawierać również m.in. drabinkę koordynacyjną, płotki, mur czy też reboundery. Te wszystkie produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Winner Sports
Dane:
Piekarnicza 26/1/17,
80-126 Gdańsk,
pomorskie
+48 (72) 655-52-00
http://winnersklep.pl
kml