WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

ochrona osób, mienia, opieka

Stomatologia estetyczna Gdynia

Samo dbanie o zęby nie wystarczy, by cieszyć się urzekającym uśmiechem. Nowoczesne metody na szczęście pozwalają nam korygować zgryz praktycznie w każdym wieku. Polecamy chirurga, stomatologa estetycznego i ortodontę Dentus - nasze gabinety znajdziecie Państwo w Gdańsku i Gdyni. Plusem jest kompleksowość. Na miejscu wyleczysz ubytki, dokonasz czasami niezbędnej przed założeniem aparatu ekstrakcji, wykonasz RTG i wreszcie założysz aparat. Po półtora roku do dwóch lat będziesz olśniewał równym uzębieniem. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Dane:
Startowa 1,
80-461 Gdańsk,
pomorskie
+48 (58) 769-37-48
http://www.dentus.gda.pl
kml
Ginekolog

Chcesz zadbać o profilaktykę nowotworową przeciwko rakowi macicy bądź jajników? Ginekolog ze szpitala IBIS w Warszawie, wykonuje wszystkie niezbędne badania (jak USG, cytologia, kolposkopia, mammografia, oznaczenie markerów), a także drobne zabiegi (plastyka krocza, leczenie cyst, usuwanie polipów itd.).

Klinika medyczna IBIS
Dane:
Kacza 8,
01-013 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 710-33-33
http://szpitalibis.pl
kml
Zestaw PSP R1

Zakupią u nas Państwo profesjonalny sprzęt ratowniczy oraz apteczki przemysłowe, osobiste, biurowe i samochodowe. Oferujemy też apteczki mobilne dla ratowników. Zestaw PSP R1 zawiera m.in. rurki ustno - gardłowe, ssaki mechaniczne, maski krtaniowe i twarzowe, worki samorozprężalne, filtry elektrostatyczne.

EMERMED
Dane:
Kryształowa 33A,
01-356 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 864-17-60
http://www.sklepratowniczy.pl
kml
fizykoterapia Konin

Zapraszamy Państwa do Guardian Clinic - profesjonalnej kliniki medycznej, w której do dyspozycji każdego pacjenta pozostaje najlepszy zespół specjalistów. Dzięki temu każda rehabilitacja oraz fizjoterapia w Koninie przebiega sprawnie oraz na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania przyniosły oczekiwane skutki. Każdy pacjent doświadcza u nas opieki na najwyższym poziomie. Prowadzimy także konsultacje ortopedyczne i chirurgiczne. Zapraszamy serdecznie!

Guardian Clinic
Dane:
Świętojańska 20h,
62-500 Konin,
wielkopolskie
+48 (63) 223-86-11
http://guardianclinic.pl
kml
leczenie alkoholizmu

Zapewniamy bezpieczne środowisko dla detoksykacji oraz leczenia wszelkiego typu uzależnień. Terapia alkoholowa w naszym ośrodku rozpoczyna się procesem odtrucia. Nasze ambulatorium wyposażone jest sprzęt medyczny pozwalający na monitorowanie parametrów życiowych pacjenta. Część ośrodka stanowi także poradnia leczenia uzależnień.

MED BONA VITA
Dane:
Antoniego Gołubiewa 4,
60-461 Poznań,
wielkopolskie
+48 (66) 706-13-12
http://terapiaodwykowa.pl
kml
wózki inwalidzkie aluminiowe

Większość osób z niepełnosprawnością ruchową musi w celu poruszania się korzystać z profesjonalnego sprzętu. Inwalidzkie wózki aluminiowe zostały stworzone z niezwykle lekkiego materiału, a także zostały wykonane w nowoczesnym, unikalnym, anatomicznym kształcie, który ma zapewnić komfort oraz wygodę podczas przemieszczania się.

ORTOWIT Piotr Witczak
Dane:
Zarzewska 2,
93-184 Łódź,
łódzkie
+48 (53) 656-94-38
http://www.pomocpoudarze.pl
kml
Skalpele chirurgiczne

W ofercie naszego sklepu ze sprzętem medycznym, znajdują się różnego rodzaju skalpele chirurgiczne wykonane ze stali nierdzewnej. Są to sterylne i specjalistyczne narzędzia, które nadają się do bezpiecznej utylizacji po zakończonym zabiegu. Sprawdzą się m.in. w gabinetach lekarskich oraz na oddziałach ratunkowych.

JK Surgical Sp. z o.o.
Dane:
Żlebowa 8,
60-115 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 867-97-81
http://jksurgical.pl
kml
Grzyby witalne

Właściwy przepływ krwi w organizmie jest jedną z kluczowych kwestii dla odpowiedniego samopoczucia. Grzybki Reishi, jakie znajdziecie Państwo w naszym asortymencie to produkty, które są zarówno antyzakrzepowe, jak i w bardzo kojący i pozytywny sposób wpływają na podwyższone ciśnienie. Sprawdźcie sami!

Apteka Studencka
Dane:
Studencka 7,
31-116 Kraków,
małopolskie
+48 (12) 421-31-24
http://studencka.krakow.pl
kml
Patyczki kosmetyczne

Przydają się w użytku domowym i profesjonalnym. Patyczki kosmetyczne znajdują się w niemal każdym łazienkowym przyborniku. Używane podczas robienia makijażu i usuwania warstw produktów, aplikacji kremów czy lakierów do paznokci. Dzięki końcówkom o różnych kształtach, docierają w trudno dostępne miejsca.

Paper&Nonwoven Mem Group Sp. z o.o. sp.k
Dane:
Gnieźnieńska 64A,
62-006 Bogucin,
wielkopolskie
+48 (72) 883-87-58
http://sklep.panw.pl
kml
Medycyna pracy Oświęcim

Witaj w Medi-Sfera w Oświęcimiu. Specjalizujemy się m.in. w medycynie pracy. Nasz zespół specjalistów wystawia orzeczenia o predyspozycjach do wykonywania określonych profesji. Przeprowadzamy psychotesty dla kierowców zawodowych, badania słuchu itp. Jeśli zależy Ci na optymalnym zbadaniu nowo zatrudnionych osób, skontaktuj się z nami.

Centrum Medyczne MEDI-SFERA
Dane:
Żwirki i Wigury 2D,
32-600 Oświęcim,
małopolskie
+48 (33) 843-45-00
http://medi-sfera.pl
kml
Dieta pudełkowa wegetariańska

Nasza firma oferuje catering dla każdego. Codziennie pod drzwi naszych Klientów dostarczamy posiłki, na które składają się sezonowe warzywa i owoce, zioła i inne naturalne składniki. Dieta pudełkowa wegetariańska stosowana jest głównie przez osoby, które nie lubią gotować lub nie mają na to czasu, a także przez sportowców.

FIT - PAPU Andrzej Brusiło
Dane:
Kilińszczaków 38,
78-600 Wałcz,
zachodniopomorskie
+48 (72) 889-82-84
http://fit-papu.pl
kml
Obłożenia chirurgiczne

Oferujemy rozwiązania, które służą do zabezpieczenia pola operacyjnego. Nasze jałowe obłożenia chirurgiczne zapewniają sterylność podczas zabiegu. Są wyposażone w warstwę kleju akrylowego, który nie przykleja się do rękawiczek lekarza i obniża ryzyko uszkodzenia materiału. Posiadają właściwości bariery mikrobiologicznej, co zapewnia ochronę przed migracją mikroorganizmów oraz przemakaniem płynów.

Trans-Med Medical Sp. z o.o.
Dane:
Obrońców Poczty Gdańskiej 20P,
42-400 Zawiercie,
śląskie
+48 (32) 411-45-18
http://www.trans-med.net
kml
Sklep medyczny Bydgoszcz

Prezentujemy bogata ofertę urządzeń przeznaczonych do rehabilitacji na użytek szpitali i przychodni. Nasz sklep medyczny znajduje się w Bydgoszczy i znajdziesz u nas między innymi wkładki ortopedyczne, wózki inwalidzkie, szyny cnp, oraz wiele innych urządzeń i sprzętów. Naszymi klientami są placówki ochrony zdrowia jak i klienci indywidualni.

Evimed Ewelina Fryc-Antowska
Dane:
Nakielska 213,
85-391 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (69) 066-01-36
http://evimed.pl
kml
elektrostymulator

To urządzenie może być stosowane na różnych obszarach ciała. Oferowany w naszym sklepie internetowym tekstylny elektrostymulator nałożony np. na staw barkowy, kolanowy, nadgarstkowy czy łokciowy pomaga w likwidacji bólu oraz obrzęku. Dodatkowo poprawia krążenie krwi, co wspomaga proces regeneracji po urazie.

ORTEZOWO
Dane:
Leśna 2/32,
10-173 Olsztyn,
warmińsko-mazurskie
+48 (73) 596-00-40
http://www.ortezowo.pl
kml