WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

ochrona osób, mienia, opieka

Stomatologia estetyczna Gdynia

Samo dbanie o zęby nie wystarczy, by cieszyć się urzekającym uśmiechem. Nowoczesne metody na szczęście pozwalają nam korygować zgryz praktycznie w każdym wieku. Polecamy chirurga, stomatologa estetycznego i ortodontę Dentus - nasze gabinety znajdziecie Państwo w Gdańsku i Gdyni. Plusem jest kompleksowość. Na miejscu wyleczysz ubytki, dokonasz czasami niezbędnej przed założeniem aparatu ekstrakcji, wykonasz RTG i wreszcie założysz aparat. Po półtora roku do dwóch lat będziesz olśniewał równym uzębieniem. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Dane:
Startowa 1,
80-461 Gdańsk,
pomorskie
+48 (58) 769-37-48
http://www.dentus.gda.pl
kml
Aparaty słuchowe

Prawidłowe funkcjonowanie bez odbierania dźwięków napływających z otoczenia, jest możliwe, lecz bardzo utrudnione. W celu ułatwienia sobie życia, warto odwiedzić gabinet Audio Service, gdzie oferujemy aparaty słuchowe. Cena jest uzależniona od modelu, na który się Państwo zdecydują, a także technologii obróbki dźwięku, którą on wykorzystuje.

Audio Service
Dane:
Bałtycka 6,
61-013 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 653-68-32
http://www.audioservice.com
kml
Soczewki progresywne

Aby zrozumieć fakt, jak przydatnym, codziennym narzędziem mogą stać się soczewki progresywne, najpierw należy zrozumieć ich metodą działania. Otóż, ich budowa stworzona została w taki sposób, aby umożliwiać zmiany kąta patrzenia bez utraty jakości. Otóż, ostrość obrazu pozostanie jednakowo wysoka zarówno w przypadku czytania, jak i patrzenia w dal. Jednocześnie, szkła te wyposażone zostały w czynnik antyrefleksyjny, który pozwala na komfort pracy przy komputerze oraz jazdy samochodem nawet po zmroku.

Klank Optyk
Dane:
Osiedle na stoku 72h/1,
25-437 Kielce,
świętokrzyskie
+48 (41) 331-57-25
http://optyk-klank.pl
kml
Wybielanie zębów Poznań

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie profesjonalnie wykonywane wybielanie zębów. Poznań stanowi miasto, na terenie którego zlokalizowany został nasz gabinet. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych stomatologów, którzy zadbają o estetyczny wygląd oraz zdrowie dla Waszych zębów.

Medicadent Stomatologia sp. z o.o.
Dane:
ul. Piątkowska 110,
60-649 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 840-61-08
http://medicadent.com.pl
kml
Ginekolog

Chcesz zadbać o profilaktykę nowotworową przeciwko rakowi macicy bądź jajników? Ginekolog ze szpitala IBIS w Warszawie, wykonuje wszystkie niezbędne badania (jak USG, cytologia, kolposkopia, mammografia, oznaczenie markerów), a także drobne zabiegi (plastyka krocza, leczenie cyst, usuwanie polipów itd.).

Klinika medyczna IBIS
Dane:
Kacza 8,
01-013 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 710-33-33
http://szpitalibis.pl
kml
Lekomania

Leczenie odwykowe przebiega wieloetapowo. Pierwszy krokiem jest uświadomienie sobie tego, że jest się chorym. Wbrew pozorom to często najtrudniejszy etap w drodze ku wyleczeniu. Jeśli jednak niepokoi Cię pociąg do leków Twój lub kogoś bliskiego z Twojego otoczenia, to nie wahaj się z nami skontaktować. W naszym ośrodku stosowana jest terapia uzależnień uświadamiająca pacjentom, że lekomania to choroba mogąca prowadzić do tragicznych konsekwencji. Jest to metoda pozwalająca na skutecznie zerwanie z uzależnieniem dzięki otwarciu się na świat i innych ludzi. Tutaj zajmą się Tobą specjaliści.

Centrum Konsultacyjne AKMED
Dane:
Mokotowska 6a,,
00-641 Warszawa,
mazowieckie
+48 (60) 852-14-31
http://www.akmedcentrum.eu
kml
Zestaw PSP R1

Zakupią u nas Państwo profesjonalny sprzęt ratowniczy oraz apteczki przemysłowe, osobiste, biurowe i samochodowe. Oferujemy też apteczki mobilne dla ratowników. Zestaw PSP R1 zawiera m.in. rurki ustno - gardłowe, ssaki mechaniczne, maski krtaniowe i twarzowe, worki samorozprężalne, filtry elektrostatyczne.

EMERMED
Dane:
Kryształowa 33A,
01-356 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 864-17-60
http://www.sklepratowniczy.pl
kml
Ortezy na kolano

W naszej ofercie udostępniamy również praktyczny i niezawodny stabilizator kolana, który charakteryzuje wysoka jakość, atrakcyjna cena oraz niezawodność w każdej sytuacji. Swoją ofertę przygotowaliśmy ze zwróceniem szczególnej uwagi na dobro oraz zadowolenie naszych klientów. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

Sklep Medyczny Medic s.c.
Dane:
Ogrody 2/3,
32-050 Skawina,
małopolskie
+48 (69) 080-16-69
http://sklepmedic.pl
kml
pro smile

Oferujemy korygowanie niewielkich skrzywień zębów z użyciem nakładek ortodontycznych. Proponujemy produkty firmy pro smile, które można samodzielnie wyjmować i zakładać. Są one wykonane z tworzywa termoplastycznego, nieulegającemu odkształcaniu. Czas trwania i koszt leczenia są ustalane indywidualnie.

STOMATOLOGIA Tomasz Sak
Dane:
Eugeniusza Romera 4b,
02-784 Warszawa,
mazowieckie
+48 (73) 471-87-18
http://stomatologiawaw.pl
kml
fizykoterapia

Zapraszamy Państwa do Guardian Clinic - profesjonalnej kliniki medycznej, w której do dyspozycji każdego pacjenta pozostaje najlepszy zespół specjalistów. Dzięki temu każda rehabilitacja oraz fizjoterapia w Koninie przebiega sprawnie oraz na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania przyniosły oczekiwane skutki. Każdy pacjent doświadcza u nas opieki na najwyższym poziomie. Prowadzimy także konsultacje ortopedyczne i chirurgiczne. Zapraszamy serdecznie!

Guardian Clinic
Dane:
Świętojańska 20h,
62-500 Konin,
wielkopolskie
+48 (63) 223-86-11
http://guardianclinic.pl
kml
leczenie alkoholizmu

Zapewniamy bezpieczne środowisko dla detoksykacji oraz leczenia wszelkiego typu uzależnień. Terapia alkoholowa w naszym ośrodku rozpoczyna się procesem odtrucia. Nasze ambulatorium wyposażone jest sprzęt medyczny pozwalający na monitorowanie parametrów życiowych pacjenta. Część ośrodka stanowi także poradnia leczenia uzależnień.

MED BONA VITA
Dane:
Antoniego Gołubiewa 4,
60-461 Poznań,
wielkopolskie
+48 (66) 706-13-12
http://terapiaodwykowa.pl
kml
Rehabilitacja domowa

Proponuję fizjoterapię z dojazdem do miejsca zamieszkania, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu i wygodę pacjenta. Jest to opcja dla osób starszych, z problemami z poruszaniem się i chcących szybko zacząć turnus. Rehabilitacja domowa składa się z ćwiczeń z fizjoterapeutą, masażów i zabiegów przy użyciu mobilnych maszyn do fizykoterapii.

Paulina Wachmeta rehabGo - Mobilna Rehabilitacja
Dane:
Jasienica 447,
43-385 Jasienica,
śląskie
+48 (66) 139-34-49
http://rehabgo.pl
kml
rehabilitacja osób starszych

Prowadzimy dom dla seniorów, który zapewnia całodobową opiekę oraz pomoc lekarską. Dbamy nie tylko o zdrowie psychiczne, ale również fizyczne. Wykonywana przez nas rehabilitacja osób starszych opiera się na zajęciach ogólnousprawniających, treningach nordic walking oraz ćwiczeniach na zdrowy kręgosłup.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Dom Złota Jesień”
Dane:
Redecz Wielki Wieś 15,
87-890 Lubraniec,
kujawsko-pomorskie
+48 (54) 286-21-95
http://domzlotajesien.pl
kml
wózki inwalidzkie aluminiowe

Większość osób z niepełnosprawnością ruchową musi w celu poruszania się korzystać z profesjonalnego sprzętu. Inwalidzkie wózki aluminiowe zostały stworzone z niezwykle lekkiego materiału, a także zostały wykonane w nowoczesnym, unikalnym, anatomicznym kształcie, który ma zapewnić komfort oraz wygodę podczas przemieszczania się.

ORTOWIT Piotr Witczak
Dane:
Zarzewska 2,
93-184 Łódź,
łódzkie
+48 (53) 656-94-38
http://www.pomocpoudarze.pl
kml
Skalpele chirurgiczne

W ofercie naszego sklepu ze sprzętem medycznym, znajdują się różnego rodzaju skalpele chirurgiczne wykonane ze stali nierdzewnej. Są to sterylne i specjalistyczne narzędzia, które nadają się do bezpiecznej utylizacji po zakończonym zabiegu. Sprawdzą się m.in. w gabinetach lekarskich oraz na oddziałach ratunkowych.

JK Surgical Sp. z o.o.
Dane:
Żlebowa 8,
60-115 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 867-97-81
http://jksurgical.pl
kml
Grzyby witalne

Właściwy przepływ krwi w organizmie jest jedną z kluczowych kwestii dla odpowiedniego samopoczucia. Grzybki Reishi, jakie znajdziecie Państwo w naszym asortymencie to produkty, które są zarówno antyzakrzepowe, jak i w bardzo kojący i pozytywny sposób wpływają na podwyższone ciśnienie. Sprawdźcie sami!

Apteka Studencka
Dane:
Studencka 7,
31-116 Kraków,
małopolskie
+48 (12) 421-31-24
http://studencka.krakow.pl
kml