WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

ochrona osób, mienia, opieka

Stomatologia estetyczna Gdynia

Samo dbanie o zęby nie wystarczy, by cieszyć się urzekającym uśmiechem. Nowoczesne metody na szczęście pozwalają nam korygować zgryz praktycznie w każdym wieku. Polecamy chirurga, stomatologa estetycznego i ortodontę Dentus - nasze gabinety znajdziecie Państwo w Gdańsku i Gdyni. Plusem jest kompleksowość. Na miejscu wyleczysz ubytki, dokonasz czasami niezbędnej przed założeniem aparatu ekstrakcji, wykonasz RTG i wreszcie założysz aparat. Po półtora roku do dwóch lat będziesz olśniewał równym uzębieniem. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Dane:
Startowa 1,
80-461 Gdańsk,
pomorskie
+48 (58) 769-37-48
http://www.dentus.gda.pl
kml
Aparaty słuchowe

Prawidłowe funkcjonowanie bez odbierania dźwięków napływających z otoczenia, jest możliwe, lecz bardzo utrudnione. W celu ułatwienia sobie życia, warto odwiedzić gabinet Audio Service, gdzie oferujemy aparaty słuchowe. Cena jest uzależniona od modelu, na który się Państwo zdecydują, a także technologii obróbki dźwięku, którą on wykorzystuje.

Audio Service
Dane:
Bałtycka 6,
61-013 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 653-68-32
http://www.audioservice.com
kml
Soczewki progresywne

Aby zrozumieć fakt, jak przydatnym, codziennym narzędziem mogą stać się soczewki progresywne, najpierw należy zrozumieć ich metodą działania. Otóż, ich budowa stworzona została w taki sposób, aby umożliwiać zmiany kąta patrzenia bez utraty jakości. Otóż, ostrość obrazu pozostanie jednakowo wysoka zarówno w przypadku czytania, jak i patrzenia w dal. Jednocześnie, szkła te wyposażone zostały w czynnik antyrefleksyjny, który pozwala na komfort pracy przy komputerze oraz jazdy samochodem nawet po zmroku.

Klank Optyk
Dane:
Osiedle na stoku 72h/1,
25-437 Kielce,
świętokrzyskie
+48 (41) 331-57-25
http://optyk-klank.pl
kml
Wybielanie zębów Poznań

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie profesjonalnie wykonywane wybielanie zębów. Poznań stanowi miasto, na terenie którego zlokalizowany został nasz gabinet. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych stomatologów, którzy zadbają o estetyczny wygląd oraz zdrowie dla Waszych zębów.

Medicadent Stomatologia sp. z o.o.
Dane:
ul. Piątkowska 110,
60-649 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 840-61-08
http://medicadent.com.pl
kml
Ginekolog

Chcesz zadbać o profilaktykę nowotworową przeciwko rakowi macicy bądź jajników? Ginekolog ze szpitala IBIS w Warszawie, wykonuje wszystkie niezbędne badania (jak USG, cytologia, kolposkopia, mammografia, oznaczenie markerów), a także drobne zabiegi (plastyka krocza, leczenie cyst, usuwanie polipów itd.).

Klinika medyczna IBIS
Dane:
Kacza 8,
01-013 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 710-33-33
http://szpitalibis.pl
kml
Lekomania

Leczenie odwykowe przebiega wieloetapowo. Pierwszy krokiem jest uświadomienie sobie tego, że jest się chorym. Wbrew pozorom to często najtrudniejszy etap w drodze ku wyleczeniu. Jeśli jednak niepokoi Cię pociąg do leków Twój lub kogoś bliskiego z Twojego otoczenia, to nie wahaj się z nami skontaktować. W naszym ośrodku stosowana jest terapia uzależnień uświadamiająca pacjentom, że lekomania to choroba mogąca prowadzić do tragicznych konsekwencji. Jest to metoda pozwalająca na skutecznie zerwanie z uzależnieniem dzięki otwarciu się na świat i innych ludzi. Tutaj zajmą się Tobą specjaliści.

Centrum Konsultacyjne AKMED
Dane:
Mokotowska 6a,,
00-641 Warszawa,
mazowieckie
+48 (60) 852-14-31
http://www.akmedcentrum.eu
kml
Zestaw PSP R1

Zakupią u nas Państwo profesjonalny sprzęt ratowniczy oraz apteczki przemysłowe, osobiste, biurowe i samochodowe. Oferujemy też apteczki mobilne dla ratowników. Zestaw PSP R1 zawiera m.in. rurki ustno - gardłowe, ssaki mechaniczne, maski krtaniowe i twarzowe, worki samorozprężalne, filtry elektrostatyczne.

EMERMED
Dane:
Kryształowa 33A,
01-356 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 864-17-60
http://www.sklepratowniczy.pl
kml
Klin na halluksy

Problemy z codziennym chodzeniem? Sprawdź, jakie produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym - proponujemy Ci m.in. klin na halluksy, który ułatwi stawianie każdego kolejnego kroku. Dobierz go odpowiednio do noszonego na co dzień obuwia i przekonaj się, że wcale nie musisz czuć się niekomfortowo przez cały dzień.

FootMate Polska sp.j.
Dane:
Nowy Świat 38,
20-418 Lublin,
lubelskie
+48 (51) 014-39-75
http://footmate.pl
kml
Ortezy na kolano

W naszej ofercie udostępniamy również praktyczny i niezawodny stabilizator kolana, który charakteryzuje wysoka jakość, atrakcyjna cena oraz niezawodność w każdej sytuacji. Swoją ofertę przygotowaliśmy ze zwróceniem szczególnej uwagi na dobro oraz zadowolenie naszych klientów. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

Sklep Medyczny Medic s.c.
Dane:
Ogrody 2/3,
32-050 Skawina,
małopolskie
+48 (69) 080-16-69
http://sklepmedic.pl
kml
pro smile

Oferujemy korygowanie niewielkich skrzywień zębów z użyciem nakładek ortodontycznych. Proponujemy produkty firmy pro smile, które można samodzielnie wyjmować i zakładać. Są one wykonane z tworzywa termoplastycznego, nieulegającemu odkształcaniu. Czas trwania i koszt leczenia są ustalane indywidualnie.

STOMATOLOGIA Tomasz Sak
Dane:
Eugeniusza Romera 4b,
02-784 Warszawa,
mazowieckie
+48 (73) 471-87-18
http://stomatologiawaw.pl
kml
fizykoterapia

Zapraszamy Państwa do Guardian Clinic - profesjonalnej kliniki medycznej, w której do dyspozycji każdego pacjenta pozostaje najlepszy zespół specjalistów. Dzięki temu każda rehabilitacja oraz fizjoterapia w Koninie przebiega sprawnie oraz na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania przyniosły oczekiwane skutki. Każdy pacjent doświadcza u nas opieki na najwyższym poziomie. Prowadzimy także konsultacje ortopedyczne i chirurgiczne. Zapraszamy serdecznie!

Guardian Clinic
Dane:
Świętojańska 20h,
62-500 Konin,
wielkopolskie
+48 (63) 223-86-11
http://guardianclinic.pl
kml
leczenie alkoholizmu

Zapewniamy bezpieczne środowisko dla detoksykacji oraz leczenia wszelkiego typu uzależnień. Terapia alkoholowa w naszym ośrodku rozpoczyna się procesem odtrucia. Nasze ambulatorium wyposażone jest sprzęt medyczny pozwalający na monitorowanie parametrów życiowych pacjenta. Część ośrodka stanowi także poradnia leczenia uzależnień.

MED BONA VITA
Dane:
Antoniego Gołubiewa 4,
60-461 Poznań,
wielkopolskie
+48 (66) 706-13-12
http://terapiaodwykowa.pl
kml
Rentgen zębów

W naszej krakowskiej przychodni stomatologicznej pacjenci mogą zrealizować badania diagnostyczne. Wśród nich wymienić można rentgen zębów - pantomogram. Na zdjęciu zostaje uwidoczniony obraz całej szczęki oraz żuchwy. Pozwala ono na przygotowanie pacjenta do implantacji lub oceny skali zmian próchnicznych.

EuroDent Centrum Dentystyki
Dane:
Krowoderska 51,
31-141 Kraków,
małopolskie
+48 (12) 634-58-93
http://eurodent.com.pl
kml
Luminette 3

Światłoterapia to kuracja, która najczęściej przeprowadzana jest w sezonie zimowym i jesiennym, gdy ekspozycja na słońce wynosi zalecane minimum. Okulary Luminette 3 podczas ich noszenia nie stwarzają żadnych ograniczeń. Bez większych problemów można wykonywać w nich codzienne czynności, np. pracować przy komputerze.

Luxcure
Dane:
Krzemieniecka 133/1,
54-613 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (51) 797-86-47
http://luxcure.pl
kml
Rehabilitacja domowa

Proponuję fizjoterapię z dojazdem do miejsca zamieszkania, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu i wygodę pacjenta. Jest to opcja dla osób starszych, z problemami z poruszaniem się i chcących szybko zacząć turnus. Rehabilitacja domowa składa się z ćwiczeń z fizjoterapeutą, masażów i zabiegów przy użyciu mobilnych maszyn do fizykoterapii.

Paulina Wachmeta rehabGo - Mobilna Rehabilitacja
Dane:
Jasienica 447,
43-385 Jasienica,
śląskie
+48 (66) 139-34-49
http://rehabgo.pl
kml
Sklep z ziołami

Nasz sklep z ziołami ma do zaoferowania naturalne produkty, które można wykorzystywać nie tylko w celach spożywczych, ale też m.in. do pielęgnacji ciała. Dedykujemy je przede wszystkim branży spożywczej, ale i nie tylko. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować je również w domowej kuchni czy podczas odprężającej kąpieli.

Naturalny.Sklep.pl
Dane:
Wojciecha Sieciecha 26,
20-381 Lublin,
lubelskie
+48 (51) 484-24-28
http://www.naturalny.sklep.pl
kml
dietetyka

Już dzisiaj postaw na racjonalne żywienie! Zacznij swój dzień od pozytywnych myśli, na temat odpowiedniego odżywiania się. Najlepsze rozwiązania właśnie dla Ciebie przygotował nasz profesjonalny dietetyk. Opole jest miastem, w którym to właśnie świadczymy swoje usługi. Zajrzyj na naszą stronę internetową i skontaktuj się właśnie z nami.

Ovita Poradnia Dietetyczna Karolina Orzechowska
Dane:
Joachima Lelewela 2,
46-020 Opole,
opolskie
+48 (66) 748-83-14
http://www.ovita.pl
kml
rehabilitacja osób starszych

Prowadzimy dom dla seniorów, który zapewnia całodobową opiekę oraz pomoc lekarską. Dbamy nie tylko o zdrowie psychiczne, ale również fizyczne. Wykonywana przez nas rehabilitacja osób starszych opiera się na zajęciach ogólnousprawniających, treningach nordic walking oraz ćwiczeniach na zdrowy kręgosłup.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Dom Złota Jesień”
Dane:
Redecz Wielki Wieś 15,
87-890 Lubraniec,
kujawsko-pomorskie
+48 (54) 286-21-95
http://domzlotajesien.pl
kml
Obrzęk szpiku kostnego

Obrzęk szpiku kostnego to bardzo poważne schorzenie, które może w konsekwencji doprowadzić do jego zapalenia. Bardzo często ta choroba występuje u dzieci z uwagi na ich bardzo bogate unaczynienie przynasady. Nie oznacza to jednak, że osoby dorosłe nie mogą zostać dotknięte takim obrzękiem. Nasza klinika zachęca do skorzystania z pełnego pakietu terapii, która pomoże w normalnym funkcjonowaniu i powrocie do zdrowia.

Paley European Institute
Dane:
Rzeczypospolitej 1,
02-972 Warszawa,
mazowieckie
+48 (51) 380-01-59
http://paleyeurope.com
kml
wózki inwalidzkie aluminiowe

Większość osób z niepełnosprawnością ruchową musi w celu poruszania się korzystać z profesjonalnego sprzętu. Inwalidzkie wózki aluminiowe zostały stworzone z niezwykle lekkiego materiału, a także zostały wykonane w nowoczesnym, unikalnym, anatomicznym kształcie, który ma zapewnić komfort oraz wygodę podczas przemieszczania się.

ORTOWIT Piotr Witczak
Dane:
Zarzewska 2,
93-184 Łódź,
łódzkie
+48 (53) 656-94-38
http://www.pomocpoudarze.pl
kml
Skalpele chirurgiczne

W ofercie naszego sklepu ze sprzętem medycznym, znajdują się różnego rodzaju skalpele chirurgiczne wykonane ze stali nierdzewnej. Są to sterylne i specjalistyczne narzędzia, które nadają się do bezpiecznej utylizacji po zakończonym zabiegu. Sprawdzą się m.in. w gabinetach lekarskich oraz na oddziałach ratunkowych.

JK Surgical Sp. z o.o.
Dane:
Żlebowa 8,
60-115 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 867-97-81
http://jksurgical.pl
kml