WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

ochrona osób, mienia, opieka

Opiekunka niemcy

Centrum Językowe Konik zajmuje się pozyskiwaniem opiekunów osób starszych w Niemczech. Wymagamy kwalifikacji oraz określonych cech osobowościowych, jak m.in. cierpliwość, odpowiedzialność czy empatia. Zadania naszych pracowników polegają na organizacji czasu wolnego osobom starszym, podawaniu posiłków i lekarstw, prostych zabiegach pielęgnacyjnych. Zatrudniamy osoby do pracy w domach podopiecznych. Od kandydatów do pracy u naszych zachodnich sąsiadów wymagamy komunikatywnej znajomości języka.

Centrum Językowe Konik
Dane:
Słowiańska 17/1,
67-200 Głogów,
dolnośląskie
+48 (76) 727-53-23
http://pracadlaopiekunek24.pl
kml
Ubrania robocze komplety

Właściwie dobrana odzież robocza i komplety ubrania pozwala na uniknięcie wielu urazów i sprawia, że praca przebiega bez zbędnych przestojów. Odrębną kwestią pozostaje obuwie specjalistyczne. Jego jakość powinna być zawsze możliwie wysoka. Ze względu na trudne warunki i potencjalnie niebezpieczne sytuacje, w jakich musi stosuje się te akcesoria, ich jakość musi być zawsze bez żadnego zarzutu, co pozwala pracownikom na komfort psychiczny i świadomość, ze ich stopy, głowa, dłonie i reszta ciała są dobrze chronione.

F.H.U MARCO - odzież Kegel Błażusiak
Dane:
Gen.Maczka 7/11,
34-400 Nowy Targ,
małopolskie
+48 (18) 266-69-92
http://www.ubrania-robocze.com.pl
kml
Stomatologia estetyczna Gdynia

Samo dbanie o zęby nie wystarczy, by cieszyć się urzekającym uśmiechem. Nowoczesne metody na szczęście pozwalają nam korygować zgryz praktycznie w każdym wieku. Polecamy chirurga, stomatologa estetycznego i ortodontę Dentus - nasze gabinety znajdziecie Państwo w Gdańsku i Gdyni. Plusem jest kompleksowość. Na miejscu wyleczysz ubytki, dokonasz czasami niezbędnej przed założeniem aparatu ekstrakcji, wykonasz RTG i wreszcie założysz aparat. Po półtora roku do dwóch lat będziesz olśniewał równym uzębieniem. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Dane:
Startowa 1,
80-461 Gdańsk,
pomorskie
+48 (58) 769-37-48
http://www.dentus.gda.pl
kml
Aparaty słuchowe

Prawidłowe funkcjonowanie bez odbierania dźwięków napływających z otoczenia, jest możliwe, lecz bardzo utrudnione. W celu ułatwienia sobie życia, warto odwiedzić gabinet Audio Service, gdzie oferujemy aparaty słuchowe. Cena jest uzależniona od modelu, na który się Państwo zdecydują, a także technologii obróbki dźwięku, którą on wykorzystuje.

Audio Service
Dane:
Bałtycka 6,
61-013 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 653-68-32
http://www.audioservice.pl
kml
Soczewki progresywne

Aby zrozumieć fakt, jak przydatnym, codziennym narzędziem mogą stać się soczewki progresywne, najpierw należy zrozumieć ich metodą działania. Otóż, ich budowa stworzona została w taki sposób, aby umożliwiać zmiany kąta patrzenia bez utraty jakości. Otóż, ostrość obrazu pozostanie jednakowo wysoka zarówno w przypadku czytania, jak i patrzenia w dal. Jednocześnie, szkła te wyposażone zostały w czynnik antyrefleksyjny, który pozwala na komfort pracy przy komputerze oraz jazdy samochodem nawet po zmroku.

Klank Optyk
Dane:
Osiedle na stoku 72h/1,
25-437 Kielce,
świętokrzyskie
+48 (41) 331-57-25
http://optyk-klank.pl
kml
Wybielanie zębów Poznań

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie profesjonalnie wykonywane wybielanie zębów. Poznań stanowi miasto, na terenie którego zlokalizowany został nasz gabinet. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych stomatologów, którzy zadbają o estetyczny wygląd oraz zdrowie dla Waszych zębów.

Medicadent Stomatologia S C
Dane:
ul. Piątkowska 110,
60-649 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 840-61-08
http://medicadent.com.pl
kml
Sklep z artykułami medycznymi

Dostarczamy produkty dla sektora spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Nasz sklep z artykułami medycznymi posiada w asortymencie apteczki, aparaty EKG, ciśnieniomierze oraz dermatoskopy. Doskonale wyposażona hurtownia zaopatruje zakłady pracy oraz obiekty użyteczności publicznej w chemię przemysłową.

Glinka Agency
Dane:
Rosoła 13/1,
02-796 Warszawa,
mazowieckie
+48 (60) 239-50-51
http://chemhurt.pl
kml
Ginekolog

Chcesz zadbać o profilaktykę nowotworową przeciwko rakowi macicy bądź jajników? Ginekolog ze szpitala IBIS w Warszawie, wykonuje wszystkie niezbędne badania (jak USG, cytologia, kolposkopia, mammografia, oznaczenie markerów), a także drobne zabiegi (plastyka krocza, leczenie cyst, usuwanie polipów itd.).

Klinika medyczna IBIS
Dane:
Kacza 8,
01-013 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 710-33-33
http://szpitalibis.pl
kml
Lekomania

Leczenie odwykowe przebiega wieloetapowo. Pierwszy krokiem jest uświadomienie sobie tego, że jest się chorym. Wbrew pozorom to często najtrudniejszy etap w drodze ku wyleczeniu. Jeśli jednak niepokoi Cię pociąg do leków Twój lub kogoś bliskiego z Twojego otoczenia, to nie wahaj się z nami skontaktować. W naszym ośrodku stosowana jest terapia uzależnień uświadamiająca pacjentom, że lekomania to choroba mogąca prowadzić do tragicznych konsekwencji. Jest to metoda pozwalająca na skutecznie zerwanie z uzależnieniem dzięki otwarciu się na świat i innych ludzi. Tutaj zajmą się Tobą specjaliści.

Centrum Konsultacyjne AKMED
Dane:
Mokotowska 6a,,
00-641 Warszawa,
mazowieckie
+48 (60) 852-14-31
http://www.akmedcentrum.eu
kml
biorezonans łódź

Jeśli chodzi o Łódź i okolice, możliwe jest skontaktowanie się z osobami z tego regionu, które zdały nasz test i są odpowiednio przeszkolone do obsługi urządzenia, jakim jest biorezonans Scio. Łatwy dostęp do listy specjalistów pomoże w umówieniu się z najbliższym terapeutą i umożliwi poznanie działania tego sposobu diagnozowania.

Rezonans Życia
Dane:
Mariana Hemara 2,
05-500 Piaseczno,
mazowieckie
+48 (50) 252-33-23
http://scio-eductor.edu.pl
kml
Eko zakupy

W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór pysznych i zdrowych zarazem produktów spożywczych. Polecamy aromatyczne herbaty owocowe, doskonałe wyroby masarskie, a także suszone warzywa: koperek, papryki oraz pomidory. Dodatkowo zachęcamy do nabycia słodkiego i pełnego witamin miodu pochodzącego z krajowych pasiek. Nasz sklep ekologiczny poleca zdrową żywność najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Więcej szczegółowych informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej. Zapraszamy!

Ekolive sp. z o.o.
Dane:
Zieleńcza 11,
96-500 Sochaczew,
mazowieckie
+48 (60) 847-55-32
http://nowezycietoekozycie.pl
kml
Zestaw PSP R1

Zakupią u nas Państwo profesjonalny sprzęt ratowniczy oraz apteczki przemysłowe, osobiste, biurowe i samochodowe. Oferujemy też apteczki mobilne dla ratowników. Zestaw PSP R1 zawiera m.in. rurki ustno - gardłowe, ssaki mechaniczne, maski krtaniowe i twarzowe, worki samorozprężalne, filtry elektrostatyczne.

EMERMED
Dane:
Kryształowa 33A,
01-356 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 864-17-60
http://www.sklepratowniczy.pl
kml
produkty roślinne

Oferujemy żywność wegańską i wegetariańską. Przygotowaliśmy produkty roślinne w postaci sera tofu, płatków drożdżowych, pieczywa, kremów, przypraw oraz deserów. Mamy również gotowe dnia w słoikach, które wystarczy tylko podgrzać. Można u nas zakupić również kawy, herbaty i mieszanki ziołowe do sporządzania naparów.

CH Skorosze
Dane:
Składkowskiego 4,
02-497 Warszawa,
mazowieckie
+48 (53) 512-10-00
http://spizarniazdrowia.com
kml