WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

ochrona osób, mienia, opieka

Dentysta w Gdańsku

Dental Clinic Przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej ma opinie porządnego przedsiębiorstwa oraz posiada nieustannie zwiększającą się liczbę szacownych nabywców. Zaciekawiony naszą ofertą? Nie zwlekaj więcej - jak najprędzej wstąp do naszej siedziby oddziału w Gdańsk pod adresem Szeroka 119/120. Czekamy - nr. tel.: 583000194. Nasz dentysta to gwarancja jakości na terenie całego Gdańska.

Dental Clinic
Dane:
ul. Szeroka 119/120,
80-835 Gdańsk,
woj. Pomorskie
+48 (58) 300-01-94
http://www.annadentalclinic.com
kml
Piorunochron

Piorunochron to praktyczne urządzenie sprawdzające się doskonale w naszym zmiennym, burzowym klimacie. W naszej ofercie znajdą Państwo piorunochron wykonany z nowoczesnych materiałów, dzięki czemu zapewni on Państwu poczucie bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej!

ORW-ELS Sp. z o.o.
Dane:
Leśna 2,
37-310 Nowa Sarzyna,
podkarpackie
+48 (17) 241-11-25
http://www.orw-els.com
kml
Ochrona Łódź

W ramach naszej oferty, swoje profesjonalne usługi dla Państwa świadczy również ochrona! Łódź jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy - to właśnie tutaj realizujemy najlepsze zlecenia! Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, atrakcyjne warunki współpracy i fachowość w każdym calu.

Koncesjonowana Agencja Ochrony Mienia i Osób \"Twierdza\"
Dane:
ul. Dostawcza 4,
93-231 Łódź,
woj. łódzkie
+48 (60) 114-41-88
http://www.ochrona-twierdza.pl
kml
Niania Warszawa

Jeśli potrzebują Państwo pomocy nad opieką członka rodziny, serdecznie polecamy naszą opiekunkę osób starszych. Warszawa jest miejscem, w którym znajduje się siedziba naszej agencji. Charakteryzuje nas profesjonalizm, rzetelność i solidność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z proponowanych usług.

Your Nanny
Dane:
Czerniakowska 26,
00-714 Warszawa,
mazowieckie
+48 (51) 885-83-04
http://www.yournanny.pl
kml
Opiekunka niemcy

Centrum Językowe Konik zajmuje się pozyskiwaniem opiekunów osób starszych w Niemczech. Wymagamy kwalifikacji oraz określonych cech osobowościowych, jak m.in. cierpliwość, odpowiedzialność czy empatia. Zadania naszych pracowników polegają na organizacji czasu wolnego osobom starszym, podawaniu posiłków i lekarstw, prostych zabiegach pielęgnacyjnych. Zatrudniamy osoby do pracy w domach podopiecznych. Od kandydatów do pracy u naszych zachodnich sąsiadów wymagamy komunikatywnej znajomości języka.

Centrum Językowe Konik
Dane:
Słowiańska 17/1,
67-200 Głogów,
dolnośląskie
+48 (76) 727-53-23
http://pracadlaopiekunek24.pl
kml
Ubrania robocze komplety

Właściwie dobrana odzież robocza i komplety ubrania pozwala na uniknięcie wielu urazów i sprawia, że praca przebiega bez zbędnych przestojów. Odrębną kwestią pozostaje obuwie specjalistyczne. Jego jakość powinna być zawsze możliwie wysoka. Ze względu na trudne warunki i potencjalnie niebezpieczne sytuacje, w jakich musi stosuje się te akcesoria, ich jakość musi być zawsze bez żadnego zarzutu, co pozwala pracownikom na komfort psychiczny i świadomość, ze ich stopy, głowa, dłonie i reszta ciała są dobrze chronione.

MARCO
Dane:
Gen.Maczka 7/11,
34-400 Nowy Targ,
małopolskie
+48 (18) 266-69-92
http://www.ubrania-robocze.com.pl
kml
Aparaty do fizykoterapii

Naszym produktem sztandarowym jest różnego rodzaju sprzęt i aparaty do fizykoterapii oraz sprzęt medyczny rehabilitacyjny. Naszym najważniejszym celem jest zaspakajanie potrzeb kolejnych klientów na ich życzenie sprowadzamy również inne urządzenia sprawiające, że leczenie i powrót do zdrowia będzie nie tylko szybsze, ale również skuteczniejsze. Dostarczając nowoczesny sprzęt dużą wagę przywiązujemy do tego, kto jest jego producentem oraz jakie rozwiązania może on przedstawić. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty!

Pem Medic
Dane:
Dźwiękowa 16,
02-857 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 643-98-96
http://www.pemmedic.pl
kml
Wczasy odchudzające

Przedstawiamy wyjątkową ofertę biura turystycznego Amitur, które oferuje wczasy odchudzające dla dzieci i dorosłych. Grupy osób chcących rozpocząć walkę z kilogramami wyjeżdżają w najpiękniejsze zakątki kraju po to, by wyraźnie odciąć się od starego trybu życia i przejść na nowe zasady odżywiania. Nasi dietetycy przygotowują indywidualne plany żywieniowe dopasowane do stopnia aktywności, trybu życia oraz upodobań kulinarnych naszych podopiecznych. Bez aktywności nie będzie efektu dlatego uczestnicy powinni nastawić się na regularny wysiłek.

Biuro Turystyczne Amitur
Dane:
Wokalna 4/203,
02-787 Warszawa,
mazowieckie
+48 (69) 504-58-22
http://www.amitur.pl
kml
usuwanie plam Warszawa

Usunięcie starych plam z oleju napędowego czy odpadów spożywczych wcale nie jest niemożliwe! Wejdź na stronę naszej Warszawskiej firmy, gdzie znajdziesz odtłuszczacz Sintan - produkt o skutecznym działaniu czyszczącym. Nie niszczy on powierzchni i nadaje się do użycia na kamieniu naturalny,, asfalcie czy tworzywach sztucznych.

Sintac Polska
Dane:
Armii Krajowej 86,
05-075 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 812-62-54
http://www.sintac.pl
kml
Stomatologia estetyczna Gdynia

Samo dbanie o zęby nie wystarczy, by cieszyć się urzekającym uśmiechem. Nowoczesne metody na szczęście pozwalają nam korygować zgryz praktycznie w każdym wieku. Polecamy chirurga, stomatologa estetycznego i ortodontę Dentus - nasze gabinety znajdziecie Państwo w Gdańsku i Gdyni. Plusem jest kompleksowość. Na miejscu wyleczysz ubytki, dokonasz czasami niezbędnej przed założeniem aparatu ekstrakcji, wykonasz RTG i wreszcie założysz aparat. Po półtora roku do dwóch lat będziesz olśniewał równym uzębieniem. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Dane:
Startowa 1,
80-461 Gdańsk,
pomorskie
+48 (58) 769-37-48
http://www.dentus.gda.pl
kml
androlog Bydgoszcz

Mężczyźni często zwlekają z podjęciem leczenia schorzeń narządów płciowych, bądź zaburzeń seksualnych. Może to niestety skutkować pogorszeniem stanu zdrowia i wystąpieniem komplikacji. Lekarz androlog z Bydgoszczy świadczy pomoc w przypadku męskich problemów (niepłodność, zaburzenia erekcji itd.). Wykonywane są również rekonstrukcje prącia, moszny, a także cewki moczowej.

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Świniarski
Dane:
Zduny 6,
85-055 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (51) 871-06-20
http://piotrswiniarski.com
kml
banany bio

Jeżeli szukasz zdrowej i naturalnej przekąski dla siebie lub najbliższych, to wybierz banany bio. Ich ogromną zaletą jest duża zawartość ważnych składników odżywczych, takich jak potas. Są odpowiednie zarówno dla osób, które są aktywne i dużo ćwiczą, jak i dla tych, które większość czasu spędzają za biurkiem.

Organiczny Raj
Dane:
Kwiatkowskiego 12B,
03-984 Warszawa,
mazowieckie
+48 (50) 800-50-03
http://www.organicznyraj.pl
kml
Filtry Brita

Jeśli pijesz kranówkę, warto zadbać o jej właściwe oczyszczenie. Proponowane przez nas dzbanki są wyposażone w filtry Brita. Ten niewielki sprzęt kuchenny usunie z płynu substancje zanieczyszczające, wśród których jest chlor czy ołów. U nas kupisz także dopasowane wkłady wymienne, pasujące do karafek i butelek.

E-RUTEK
Dane:
Warszawska 251,
05-082 Stare Babice,
mazowieckie
+48 (22) 250-15-38
http://e-rutek.pl
kml
Aparaty słuchowe

Prawidłowe funkcjonowanie bez odbierania dźwięków napływających z otoczenia, jest możliwe, lecz bardzo utrudnione. W celu ułatwienia sobie życia, warto odwiedzić gabinet Audio Service, gdzie oferujemy aparaty słuchowe. Cena jest uzależniona od modelu, na który się Państwo zdecydują, a także technologii obróbki dźwięku, którą on wykorzystuje.

Audio Service
Dane:
Bałtycka 6,
61-013 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 653-68-32
http://audioservice.pl
kml
dieta bezmleczna

Niezależnie czy rezygnacja z laktozy jest spowodowana wybranym stylem życia czy została wymuszona przez organizm, niezbędne jest zrozumienie w jaki sposób przygotowywać posiłki, które rzeczywiście nie będą zawierać białka. Tłumaczymy na czym polega dieta bezmleczna, a także opisujemy kilka wskazówek, które ułatwiają zmianę odżywiania.

Pracownia Zdrowego Odżywiania Ewa Michałowska
Dane:
Sobieskiego 2a/8,
14-200 Iława,
warmińsko-mazurskie
+48 (51) 024-89-15
http://www.ewatwojdietetyk.pl
kml
Augmentacja kości

Braki w uzębieniu nie są obojętne dla kondycji całej szczęki. Prowadzą bowiem do zaników, które dodatkowo mogą być również spowodowane parodontozą. W takich sytuacjach stosowana jest augmentacja kości, która polega na odbudowie, a właściwie na kontrolowanej regeneracji danego zęba. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i wykonywany w znieczuleniu.

NaturalDens
Dane:
Prymasa Augusta Hlonda 2,
02-972 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 400-54-64
http://naturaldens.pl
kml