WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

ochrona osób, mienia, opieka

Dentysta w Gdańsku

Dental Clinic Przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej ma opinie porządnego przedsiębiorstwa oraz posiada nieustannie zwiększającą się liczbę szacownych nabywców. Zaciekawiony naszą ofertą? Nie zwlekaj więcej - jak najprędzej wstąp do naszej siedziby oddziału w Gdańsk pod adresem Szeroka 119/120. Czekamy - nr. tel.: 583000194. Nasz dentysta to gwarancja jakości na terenie całego Gdańska.

Dental Clinic
Dane:
ul. Szeroka 119/120,
80-835 Gdańsk,
woj. Pomorskie
+48 (58) 300-01-94
http://www.annadentalclinic.com
kml
Piorunochron

Piorunochron to praktyczne urządzenie sprawdzające się doskonale w naszym zmiennym, burzowym klimacie. W naszej ofercie znajdą Państwo piorunochron wykonany z nowoczesnych materiałów, dzięki czemu zapewni on Państwu poczucie bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej!

ORW-ELS
Dane:
ul. Leśna 2,
37-310 Nowa Sarzyna,
woj. podkarpackie
+48 (17) 241-11-25
http://www.orw-els.com
kml
Ochrona Łódź

W ramach naszej oferty, swoje profesjonalne usługi dla Państwa świadczy również ochrona! Łódź jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy - to właśnie tutaj realizujemy najlepsze zlecenia! Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, atrakcyjne warunki współpracy i fachowość w każdym calu.

Koncesjonowana Agencja Ochrony Mienia i Osób \"Twierdza\"
Dane:
ul. Dostawcza 4,
93-231 Łódź,
woj. łódzkie
+48 (60) 114-41-88
http://www.ochrona-twierdza.pl
kml
Klub seniora - http://www.dziennyklubseniora.pl

W gronie swoich rówieśników możesz wybrać się do kina, na imprezę czy spotkanie w dowolnym ośrodku kultury dzięki naszej organizacji. Każda osoba starsza jest otoczona przez nas odpowiednią opieką. W naszym zachodniopomorskim domu seniora możesz wziąć udział w ciekawych warsztatach i zajęciach grup tematycznych.

Dzienny Klub Seniora Stokrotka
Dane:
Stobno 54G,
72-001 Kołbaskowo,
Zachodniopomorskie
+48 (50) 208-08-79
http://www.dziennyklubseniora.pl
kml
Próbopobierak

Kiedy potrzebne są specjalistyczne detektory, które wykryją zagrożenia w powietrzu, wybierz nasze profesjonalne zestawy do detekcji gazów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ponadto kompleksowe rozwiązania związane z pomiarem cieczy, jak próbopobieraki, służące do ustalania właściwości fizycznych i chemicznych płynów.

Technopomiar Sp. z o.o.
Dane:
Graniczna 105,
54-530 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (71) 332-98-00
http://www.technopomiar.pl
kml
Niania Warszawa

Jeśli potrzebują Państwo pomocy nad opieką członka rodziny, serdecznie polecamy naszą opiekunkę osób starszych. Warszawa jest miejscem, w którym znajduje się siedziba naszej agencji. Charakteryzuje nas profesjonalizm, rzetelność i solidność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z proponowanych usług.

Your Nanny
Dane:
Czerniakowska 26,
00-714 Warszawa,
mazowieckie
+48 (51) 885-83-04
http://www.yournanny.pl
kml
Opiekunka niemcy

Centrum Językowe Konik zajmuje się pozyskiwaniem opiekunów osób starszych w Niemczech. Wymagamy kwalifikacji oraz określonych cech osobowościowych, jak m.in. cierpliwość, odpowiedzialność czy empatia. Zadania naszych pracowników polegają na organizacji czasu wolnego osobom starszym, podawaniu posiłków i lekarstw, prostych zabiegach pielęgnacyjnych. Zatrudniamy osoby do pracy w domach podopiecznych. Od kandydatów do pracy u naszych zachodnich sąsiadów wymagamy komunikatywnej znajomości języka.

Centrum Językowe Konik
Dane:
Słowiańska 17/1,
67-200 Głogów,
dolnośląskie
+48 (76) 727-53-23
http://www.pracadlaopiekunek24.pl
kml
Monitoring Żary

Kwestie takie jak zdalne sterowanie, wzmacniacz gsm, alarmy antypożarowe oraz ich dostosowanie do aktualnych potrzeb właścicieli budynków ciągle są uważane nie tylko za trudne do rozwiązania, ale również niezwykle ważne. Zapraszamy na naszą stronę - jako i dystrybutorzy systemów do monitoringu i zabezpieczeń w Żarach podpowiemy jak powinna wyglądać optymalna ochrona.

P.W. SiwyCyfra
Dane:
Długa 1,
68-100 Żagań,
lubuskie
+48 (68) 411-40-56
http://www.systemygsm.pl
kml
Ubrania robocze komplety

Właściwie dobrana odzież robocza i komplety ubrania pozwala na uniknięcie wielu urazów i sprawia, że praca przebiega bez zbędnych przestojów. Odrębną kwestią pozostaje obuwie specjalistyczne. Jego jakość powinna być zawsze możliwie wysoka. Ze względu na trudne warunki i potencjalnie niebezpieczne sytuacje, w jakich musi stosuje się te akcesoria, ich jakość musi być zawsze bez żadnego zarzutu, co pozwala pracownikom na komfort psychiczny i świadomość, ze ich stopy, głowa, dłonie i reszta ciała są dobrze chronione.

MARCO
Dane:
Gen.Maczka 7/11,
34-400 Nowy Targ,
małopolskie
+48 (18) 266-69-92
http://www.ubrania-robocze.com.pl
kml
Foods by Ann Kraków

W sklepie krakowskiej hurtowni ze zdrową żywnością znajdują się m.in. produkty marki Foods by Ann. Wśród nich dostępne są chipsy z warzyw, takich jak topinambur, marchewka oraz batat, a także kilka smaków musli bezglutenowego. Na szczególną uwagę zasługują batony energetyczne, które w swoich składach posiadają m.in. daktyle, orzechy nerkowca i słonecznik łuskany.

Gama Eco Sp z o.o.
Dane:
Dąbska 18D lok. 9,
31-572 Kraków,
małopolskie
+48 (60) 632-90-07
http://www.gamaeco.pl
kml
Aparaty do fizykoterapii

Naszym produktem sztandarowym jest różnego rodzaju sprzęt i aparaty do fizykoterapii oraz sprzęt medyczny rehabilitacyjny. Naszym najważniejszym celem jest zaspakajanie potrzeb kolejnych klientów na ich życzenie sprowadzamy również inne urządzenia sprawiające, że leczenie i powrót do zdrowia będzie nie tylko szybsze, ale również skuteczniejsze. Dostarczając nowoczesny sprzęt dużą wagę przywiązujemy do tego, kto jest jego producentem oraz jakie rozwiązania może on przedstawić. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty!

Pem Medic
Dane:
Dźwiękowa 16,
02-857 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 643-98-96
http://www.pemmedic.pl
kml
Wczasy odchudzające

Przedstawiamy wyjątkową ofertę biura turystycznego Amitur, które oferuje wczasy odchudzające dla dzieci i dorosłych. Grupy osób chcących rozpocząć walkę z kilogramami wyjeżdżają w najpiękniejsze zakątki kraju po to, by wyraźnie odciąć się od starego trybu życia i przejść na nowe zasady odżywiania. Nasi dietetycy przygotowują indywidualne plany żywieniowe dopasowane do stopnia aktywności, trybu życia oraz upodobań kulinarnych naszych podopiecznych. Bez aktywności nie będzie efektu dlatego uczestnicy powinni nastawić się na regularny wysiłek.

Biuro Turystyczne Amitur
Dane:
Wokalna 4/203,
02-787 Warszawa,
mazowieckie
+48 (69) 504-58-22
http://www.amitur.pl
kml