WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

pieniądze

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Fractum z arszawy ma przyjemność zaprezentować Państwu swoją ofertę. Kompleksowo i profesjonalne poprowadzimy księgowość Twojej firmy czy przedsiębiorstwa. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz pełnię satysfakcji i zadowolenia. Nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać wszelkie sprawy związane z prowadzeniem firmy i odpowiedzą na wszelkie nurtujące Ciebie pytania.

Fractum s.c. Biuro rachunkowe
Dane:
al. Jana Pawła II 36/56,
00-141 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 625-44-88
http://www.fractum.pl
kml
Odszkodowanie za błąd lekarski

Zostałeś poszkodowany w wypadku? Masz problem z uzyskaniem należnej rekompensaty? Skorzystaj z naszych usług - oferujemy dochodzenie odszkodowań. Pomagamy osobom fizycznym i reprezentujemy naszych klientów przed podmiotami odpowiedzialnymi za powstałe szkody. Zapraszamy do naszej kancelarii we Wrocławiu.

Grupa Prawno-Medyczna Paktus
Dane:
Zegarmistrzowska 32,
51-180 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (71) 341-14-46
http://paktus.pl
kml
Sprzedaż gotowych spółek

Wpłyń pozytywnie na swoje przedsiębiorstwo. Dostępne Spółki oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, dzięki którym zyskasz nowe możliwości rozwoju, a także zadbasz o swój biznes. Proponowane przez nas pakiety posiadają numery REGON, KRS oraz NIP, a także rejestrację VAT i VAT-UE.

Dostępne Spółki
Dane:
ul. Złota 7 lok. 2,
00-019 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 226-00-00
http://dostepnespolki.pl
kml
papier biurowy

W naszym asortymencie znajdą Państwo papier biurowy do codziennych zastosowań i standardowej gramaturze, który z powodzeniem można wykorzystać w drukarkach oraz kserokopiarkach. Oferujemy także materiały do kolorowych wydruków oraz kserokopii. Nasz katalog zawiera także arkusze o zróżnicowanych formatach, gramaturze i nabłyszczeniu (satynowe, błyszczące, matowe, o podwyższonej wytrzymałości).

Mak sp. z o.o.
Dane:
Elektronowa 8,
94-103 Łódź,
łódzkie
+48 (42) 273-33-63
http://papier24h.pl
kml
Outsourcing pracowników

Wiele przedsiębiorstw zmaga się z brakami kadrowymi, przez co obniżona zostaje wydajność całej firmy. Szczególnie narażone są na to działalności o profilu technicznym poszukujące personelu specjalistycznego, takiego jak ślusarz, spawacz czy lakiernik. Nasza firma oferuje outsourcing pracowników, którzy precyzyjnie odpowiedzą na potrzeby klientów.

Krismar Sp. z o.o. Sp. K.
Dane:
Zygmunta Augusta 14,
85-082 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (52) 500-36-04
http://www.krismar.biz
kml
Stare 50 funtów

Jeśli jesteś posiadaczem funtów brytyjskich w postaci gotówki, przejrzyj je i zobacz, czy nie ma w środ nich tak zwanych starych 50 i 20 funtówek. Są to banknoty, które zostaną wkrótce wycofane. W tym roku przestaną się one zaliczać do oficjalnych środków płatniczych Wielkiej Brytanii. Dlatego najlepiej wymienić je już teraz.

Dukat Kantor
Dane:
Kobielska 23,
04–359 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 414-44-64
http://dukatkantor.pl
kml
obsługa firm w zakresie bhp

Wykwalifikowana kadra pracowników przeprowadza jedyne w swoim rodzaje, szkolenia BHP. Warszawa ceni sobie dobrą jakość, pełen profesjonalizm a przede wszystkim solidność. Warszawa dysponuję szerokim wyborem miejsc, w których mogą być przeprowadzone profesjonalne szkolenia. Nasza firma przeprowadza kursy na wysokim poziomie.

BIO-CONCEPT BHP Tomasz Dłużniewski
Dane:
Bieżuńska 1,
03-578 Warszawa,
mazowieckie
+48 (50) 865-38-52
http://bioconceptbhp.pl
kml
sejfy hotelowe

W szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziesz kompleksowe skrytki, w których będziesz mógł przechować swoje pieniądze i inne cenne przedmioty. Sejfy hotelowe dostępne w poniższej kategorii doskonale sprawdzą się również w biurach oraz w mieszkaniach. Wyróżniają się prostym wykonaniem i dużym poziomem bezpieczeństwa.

Sejfmaster
Dane:
Kleczkowska 19,
50-227 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (73) 529-50-31
http://sejfmaster.pl
kml
Team building

Imprezy integracyjne cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli firm. Wspólna zabawa pracowników sprawia, że lepiej poznają swoje słabe i mocne strony a także są w stanie utworzyć silny, zorganizowany zespół, który doskonale poradzi sobie w czasie wykonywania codziennych obowiązków. Eventy są specjalnością naszej firmy - staramy się, by wszystkie zorganizowane przez nas eventy były perfekcyjnie dopracowane i zawierały mnóstwo atrakcji. Zdecyduj się na współpracę z nami, a przekonasz się osobiście, ile korzyści przyniesie ona Twojemu przedsiębiorstwu.

VR Training Sp. z o. o.
Dane:
Kazimierza Jagiellończyka 38,
10-062 Olsztyn,
warmińsko-mazurskie
+48 (50) 834-74-88
http://vrtraining.eu
kml
Psycholog dziecięcy Katowice

Wśród kilku sposobów terapii w naszym centrum diagnostyki znajduje się także metoda Tomatisa, zwana inaczej treningiem uwagi słuchowej. Stosowana jest najczęściej u dzieci w młodszym i starszym wieku szkolnym i składa się z dwóch etapów. Polega na słuchaniu odpowiednich dźwięków podczas codziennych czynności. Zapraszamy do Katowic.

Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"
Dane:
Bażantów 2,
40-668 Katowice,
śląskie
+48 (88) 333-79-81
http://www.fundacjaincorpore.pl
kml