WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

pieniądze

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe Fractum z arszawy ma przyjemność zaprezentować Państwu swoją ofertę. Kompleksowo i profesjonalne poprowadzimy księgowość Twojej firmy czy przedsiębiorstwa. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz pełnię satysfakcji i zadowolenia. Nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać wszelkie sprawy związane z prowadzeniem firmy i odpowiedzą na wszelkie nurtujące Ciebie pytania.

Fractum s.c. Biuro rachunkowe
Dane:
al. Jana Pawła II 36/56,
00-141 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 625-44-88
http://www.fractum.pl
kml
Odszkodowanie za błąd lekarski

Zostałeś poszkodowany w wypadku? Masz problem z uzyskaniem należnej rekompensaty? Skorzystaj z naszych usług - oferujemy dochodzenie odszkodowań. Pomagamy osobom fizycznym i reprezentujemy naszych klientów przed podmiotami odpowiedzialnymi za powstałe szkody. Zapraszamy do naszej kancelarii we Wrocławiu.

Grupa Prawno-Medyczna Paktus
Dane:
Zegarmistrzowska 32,
51-180 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (71) 341-14-46
http://paktus.pl
kml
Sprzedaż gotowych spółek

Wpłyń pozytywnie na swoje przedsiębiorstwo. Dostępne Spółki oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, dzięki którym zyskasz nowe możliwości rozwoju, a także zadbasz o swój biznes. Proponowane przez nas pakiety posiadają numery REGON, KRS oraz NIP, a także rejestrację VAT i VAT-UE.

Dostępne Spółki
Dane:
ul. Złota 7 lok. 2,
00-019 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 226-00-00
http://dostepnespolki.pl
kml
papier biurowy

W naszym asortymencie znajdą Państwo papier biurowy do codziennych zastosowań i standardowej gramaturze, który z powodzeniem można wykorzystać w drukarkach oraz kserokopiarkach. Oferujemy także materiały do kolorowych wydruków oraz kserokopii. Nasz katalog zawiera także arkusze o zróżnicowanych formatach, gramaturze i nabłyszczeniu (satynowe, błyszczące, matowe, o podwyższonej wytrzymałości).

Mak sp. z o.o.
Dane:
Elektronowa 8,
94-103 Łódź,
łódzkie
+48 (42) 273-33-63
http://papier24h.pl
kml
Outsourcing pracowników

Wiele przedsiębiorstw zmaga się z brakami kadrowymi, przez co obniżona zostaje wydajność całej firmy. Szczególnie narażone są na to działalności o profilu technicznym poszukujące personelu specjalistycznego, takiego jak ślusarz, spawacz czy lakiernik. Nasza firma oferuje outsourcing pracowników, którzy precyzyjnie odpowiedzą na potrzeby klientów.

Krismar Sp. z o.o. Sp. K.
Dane:
Zygmunta Augusta 14,
85-082 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (52) 500-36-04
http://www.krismar.biz
kml
Stare 50 funtów

Jeśli jesteś posiadaczem funtów brytyjskich w postaci gotówki, przejrzyj je i zobacz, czy nie ma w środ nich tak zwanych starych 50 i 20 funtówek. Są to banknoty, które zostaną wkrótce wycofane. W tym roku przestaną się one zaliczać do oficjalnych środków płatniczych Wielkiej Brytanii. Dlatego najlepiej wymienić je już teraz.

Dukat Kantor
Dane:
Kobielska 23,
04–359 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 414-44-64
http://dukatkantor.pl
kml
obsługa firm w zakresie bhp

Wykwalifikowana kadra pracowników przeprowadza jedyne w swoim rodzaje, szkolenia BHP. Warszawa ceni sobie dobrą jakość, pełen profesjonalizm a przede wszystkim solidność. Warszawa dysponuję szerokim wyborem miejsc, w których mogą być przeprowadzone profesjonalne szkolenia. Nasza firma przeprowadza kursy na wysokim poziomie.

BIO-CONCEPT BHP Tomasz Dłużniewski
Dane:
Bieżuńska 1,
03-578 Warszawa,
mazowieckie
+48 (50) 865-38-52
http://bioconceptbhp.pl
kml
sejfy hotelowe

W szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziesz kompleksowe skrytki, w których będziesz mógł przechować swoje pieniądze i inne cenne przedmioty. Sejfy hotelowe dostępne w poniższej kategorii doskonale sprawdzą się również w biurach oraz w mieszkaniach. Wyróżniają się prostym wykonaniem i dużym poziomem bezpieczeństwa.

Sejfmaster
Dane:
Kleczkowska 19,
50-227 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (73) 529-50-31
http://sejfmaster.pl
kml
Psycholog dziecięcy Katowice

Wśród kilku sposobów terapii w naszym centrum diagnostyki znajduje się także metoda Tomatisa, zwana inaczej treningiem uwagi słuchowej. Stosowana jest najczęściej u dzieci w młodszym i starszym wieku szkolnym i składa się z dwóch etapów. Polega na słuchaniu odpowiednich dźwięków podczas codziennych czynności. Zapraszamy do Katowic.

Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"
Dane:
Bażantów 2,
40-668 Katowice,
śląskie
+48 (88) 333-79-81
http://www.fundacjaincorpore.pl
kml
Fundacja rodzinna

Fundacja rodzinna to nowy sposób zarządzania majątkiem prywatnym, oferujący korzyści podatkowe i ułatwiający sukcesję. Może działać w spółkach, funduszach, spółdzielniach lub podobnych instytucjach, pozyskując zwolnione z podatku zyski z dywidend i inwestycji. Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem takiej fundacji zapraszamy na naszą stronę!

iMercado Sp. z o.o.
Dane:
Jasna 19,
00-058 Warszawa,
mazowieckie
+48 (72) 886-15-34
http://imercado.pl
kml
Stojaki na ulotki

W ofercie naszej firmy posiadamy między innymi stojaki na ulotki i ekspozytory. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm, które pragną rozpocząć profesjonalną kampanie reklamową. Nasze stojaki na ulotki na pewno przyciągną wzrok Państwa potencjalnych klientów. Pełną ofertę firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

INSPARROW SZYMON WRÓBEL
Dane:
Plac Kaszubski 8/311,
81-350 Gdynia,
pomorskie
+48 (66) 018-85-97
http://insparrow.pl
kml
Kasy rejestrujące

Na mocy delegacji ustawowej, Minister Finansów zwolnił niektórych podatników z obowiązku stosowania urządzeń elektronicznych służących do spisywania obrotu i podatku VAT. Kasy rejestrujące są jednak obowiązkowe, gdy nasz budżet znacznie przekroczył 40.000 zł w poprzednim roku podatkowym. Więcej na ten temat znajdziesz na tej stronie.

Biuro Rachunkowe Koryfeusz
Dane:
Armii Krajowej 6/8,
26-110 Skarżysko-Kamienna,
świętokrzyskie
+48 (41) 252-52-59
http://www.koryfeusz.pl
kml