WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

pieniądze

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Fractum z arszawy ma przyjemność zaprezentować Państwu swoją ofertę. Kompleksowo i profesjonalne poprowadzimy księgowość Twojej firmy czy przedsiębiorstwa. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz pełnię satysfakcji i zadowolenia. Nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać wszelkie sprawy związane z prowadzeniem firmy i odpowiedzą na wszelkie nurtujące Ciebie pytania.

Fractum s.c. Biuro rachunkowe
Dane:
al. Jana Pawła II 36/56,
00-141 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 625-44-88
http://www.fractum.pl
kml
odszkodowanie za błąd lekarski

Zostałeś poszkodowany w wypadku? Masz problem z uzyskaniem należnej rekompensaty? Skorzystaj z naszych usług - oferujemy dochodzenie odszkodowań. Pomagamy osobom fizycznym i reprezentujemy naszych klientów przed podmiotami odpowiedzialnymi za powstałe szkody. Zapraszamy do naszej kancelarii we Wrocławiu.

Grupa Prawno-Medyczna Paktus
Dane:
Zegarmistrzowska 32,
51-180 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (71) 341-14-46
http://paktus.pl
kml
Rezerwy aktuarialne

Oferta zawiera szeroki zakres usług związanych z wyliczaniem dodatkowych kosztów odnoszących się do świadczeń na rzecz pracownika. W planowaniu cash flow dla przedsiębiorstwa należy pamiętać o nadprogramowych wydatkach. Tym właśnie są rezerwy aktuarialne. W ich skład mogą wchodzić takie wydatki jak nagrody czy ulgi.

TRIO MANAGEMENT ACTUARIAL CONSULTING Sp. z o.o.
Dane:
Stroma 57,
01-100 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 848-00-24
http://triovaluation.pl
kml
Sprzedaż gotowych spółek

Wpłyń pozytywnie na swoje przedsiębiorstwo. Dostępne Spółki oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, dzięki którym zyskasz nowe możliwości rozwoju, a także zadbasz o swój biznes. Proponowane przez nas pakiety posiadają numery REGON, KRS oraz NIP, a także rejestrację VAT i VAT-UE.

Dostępne Spółki
Dane:
ul. Złota 7 lok. 2,
00-019 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 226-00-00
http://dostepnespolki.pl
kml
pomoc dla frankowiczów

Nasi prawnicy świadczą pomoc dla frankowiczów, których szczególnie dotknęły wahania kursów walutowych w ostatnich latach. Przeglądamy dokumenty opisujące Twoją umowę z bankiem i analizujemy możliwości odzyskania części kwot spłaty kredytu. Jeśli okaże się, że można podać w wątpliwość dochodzenie roszczeń, zwracamy w całości wpłacone nam wynagrodzenie przedwstępne.

hipotecznywefrankach.pl
Dane:
Dworcowa 2/3,
58-420 Lubawka,
dolnośląskie
+48 (69) 688-98-95
http://hipotecznywefrankach.pl
kml
papier biurowy

W naszym asortymencie znajdą Państwo papier biurowy do codziennych zastosowań i standardowej gramaturze, który z powodzeniem można wykorzystać w drukarkach oraz kserokopiarkach. Oferujemy także materiały do kolorowych wydruków oraz kserokopii. Nasz katalog zawiera także arkusze o zróżnicowanych formatach, gramaturze i nabłyszczeniu (satynowe, błyszczące, matowe, o podwyższonej wytrzymałości).

Mak sp. z o.o.
Dane:
Elektronowa 8,
94-103 Łódź,
łódzkie
+48 (42) 273-33-63
http://papier24h.pl
kml
Ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny

Odszkodowanie od tego podmiotu można uzyskać w sytuacji, gdy sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia lub nie miał wykupionego OC. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny wypłaca odszkodowanie po zgłoszeniu się do niego poszkodowanego przez wybranego pośrednika. Otrzymuje się wówczas pełne odszkodowanie za szkody osobowe.

Ubea Sp. z o.o.
Dane:
Powstańców Śląskich 52C/1,
53-333 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (71) 722-80-00
http://ubea.pl
kml
Agencja eventowa

Organizujemy imprezy dla firm oraz marketingowe wydarzenia, dzięki którym z jednej strony zintegrujecie państwo swoich pracowników, a z drugiej zyskacie więcej klientów. Nasza agencja eventowa Relago to specjaliści w różnych zakresach, którzy każdą propozycję idealnie dopasują do waszych potrzeb. Pracujemy dla firm m.in. z Poznania, Warszawy czy Wrocławia.


Dane:
,
,
+48 () --
http://relago.pl
kml
Outsourcing pracowników

Wiele przedsiębiorstw zmaga się z brakami kadrowymi, przez co obniżona zostaje wydajność całej firmy. Szczególnie narażone są na to działalności o profilu technicznym poszukujące personelu specjalistycznego, takiego jak ślusarz, spawacz czy lakiernik. Nasza firma oferuje outsourcing pracowników, którzy precyzyjnie odpowiedzą na potrzeby klientów.

Krismar Sp. z o.o. Sp. K.
Dane:
Zygmunta Augusta 14,
85-082 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (52) 500-36-04
http://www.krismar.biz
kml