WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

porządkowe, sprzątanie, pranie

Sprzątanie Siedlce

Firma Multi-Efekt oferuje sprzątanie obiektów różnego typu. Zajmujemy się mieszkaniami prywatnymi, biurami, halami przemysłowymi, blokami mieszkalnymi i wieloma innymi miejscami. Kompleksowo porządkujemy wnętrza i otoczenie. Wykonujemy również pranie dywanów i tapicerki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Multi-Efekt Sp. z o.o.
Dane:
Warszawska 60,
08-110 Siedlce,
mazowieckie
+48 (25) 632-92-11
http://multi-efekt.pl
kml
Nauka pływania Gdynia

Umiejętność sprawnego poruszania się w wodzie to klucz do zupełnie nowego świata atrakcji wodnych, który warto posiąść jak najwcześniej. Nauka pływania w naszej szkole oparta jest na grach i zabawach wodnych w małych grupach, co gwarantuje indywidualne podejście. Nasze kursy skierowane są zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Kuźnia Pływania Paulina Kreft
Dane:
Starodworcowa 25AD/1,
81-575 Gdynia,
pomorskie
+48 (69) 401-39-31
http://www.kuzniaplywania.pl
kml
Śpiworek do wózka

Wychodzenie z dzieckiem na spacery to jedna z ważniejszych czynności, którą należy powtarzać codziennie, by pociecha nabierała odporności. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, należy dbać o odpowiednią ciepłotę dziecka. Dlatego oferujemy śpiworek do wózka, który idealnie nada się na zimniejsze miesiące roku.

Beloff
Dane:
Wrzosowa 4,
83-330 Lniska,
pomorskie
+48 (79) 225-03-83
http://beloff.pl
kml
sprzątanie biur

W ramach naszych usług porządkowych proponujemy także solidne sprzątanie biur w Nowym Sączu. Jesteśmy grupą specjalistów, dla których czyszczenie różnorodnych powierzchni to przyjemność! Wybierz estetykę i zaufane przedsiębiorstwo już dziś - zgłoś się do nas, a przekonasz się, że naprawdę warto. Serdecznie zapraszamy.

Purigi Sp. z o.o.
Dane:
Korzenna 482,
33-322 Korzenna,
małopolskie
+48 (78) 915-26-88
http://purigi.pl
kml
Kurs niemieckiego Katowice

Marzysz o tym, by wyjechać do kraju zachodniego sąsiada? Nauka języka niemieckiego przyjdzie ci z łatwością, jeśli skorzystasz z usług naszej szkoły. Organizowany przez nas kurs niemieckiego Katowice w formie online z świetnie przygotowanymi lektorami oraz native speakerami to najlepszy sposób, by szybko zauważyć zadowalające efekty.

Osterreich Institut Polska sp. z o.o.
Dane:
Zielna 37,
00-108 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 331-91-36
http://www.oesterreichinstitut.com
kml
Legitymacje zbliżeniowe

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości produkty, które łączą wygodę użytkowania z optymalnym poziomem zabezpieczeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnym technologiom, jesteśmy w stanie dostarczyć produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wybierając nas, wybierasz sprawdzoną jakość i niezawodność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Legitymacje zbliżeniowe - nowy wymiar bezpieczeństwa i komfortu już czeka na Ciebie!

Studio ID
Dane:
Myśliwska 21,
05-430 Dąbrówka,
mazowieckie
+48 (22) 207-27-80
http://legitymacja-szkolna.pl
kml
Planetarium w przedszkolu

Odkryj niezwykłą ofertę. To wspaniała propozycja dla najmłodszych, zafascynowanych tajemnicami kosmosu. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i kreatywnym metodom nauczania, pociechy będą miały okazję przenieść się w podróż po wszechświecie, nie wychodząc z sali przedszkolnej. Poznanie planet, gwiazd i konstelacji stanie się niezapomnianą przygodą, która rozwinie ich zainteresowania naukowe i rozbudzi wyobraźnię. Wybierz planetarium w przedszkolu i zainspiruj swoje dziecko do poznawania otaczającego nas Wszechświata.

ORBITEK Ewelina Witos Michał Witos Spółka Cywilna
Dane:
Mickiewicza 50d,
42-506 Będzin,
śląskie
+48 (50) 050-93-02
http://planetariumorbitek.pl
kml
Drewniane zabawki edukacyjne

Jeżeli dbasz o rozwój swojego dziecka i świadomie wybierasz wyposażenie jego pokoju, to z pewnością docenisz oferowane na naszej stronie artykuły. Drewniane zabawki edukacyjne mają ogromny potencjał w rozwijaniu wyobraźni oraz kreatywnego, przestrzennego myślenia. Ponadto, wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Stasiowa Kraina Justyna Janiszewska
Dane:
Tychowo 52,
73-110 Stargard,
zachodniopomorskie
+48 (66) 589-98-98
http://stasiowa-kraina.pl
kml
Mapa myśli online

Poniżej znajdziesz wybór najlepszych naszym zdaniem narzędzi pomagających w czytelny i atrakcyjny wizualnie sposób przedstawić swoje pomysły. Mapa myśli online jest niewątpliwie prostsza w opracowaniu niż tradycyjny odpowiednik. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się przy nauce - kolory i ciekawa struktura znacznie ułatwią powtarzanie i zapamiętywanie materiału.

PROGRES ANNA MAZURKIEWICZ
Dane:
Walgierza Wdałego 28,
30-398 Kraków,
małopolskie
+48 (50) 957-94-99
http://opanujpolski.pl
kml