WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

porządkowe, sprzątanie, pranie

Pranie dywanów Opole

W swojej wyjątkowej ofercie posiadamy najlepszej jakości usługi czyszczące - pranie dywanów na terenie Opola. Pranie dywanów odbywa się przy użyciu najlepszej jakości sprzętu oraz mocnych, ale bezpiecznych środków chemicznych. Nasze pranie dywanów to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie stuprocentowy profesjonalizm.

FUH RS Clean
Dane:
Jana Styki 17,
45-753 Opole,
opolskie
+48 (53) 340-80-40
http://www.rsclean.pl
kml
Prace wysokościowe Warszawa

Polecamy nasze prace wysokościowe w Warszawie - mycie elewacji i inne zadania, które wymagają wykorzystania zaawansowanych rozwiązań. Fachowy sprzęt w rękach odpowiedzialnej i rzetelnej kadry pozwala jej na szybkie i dokładne realizowanie zadań. Mycie okien nawet na najwyższych budynkach nie stanowi na nas problemu - zgłoś się do nas i przekonaj się sam.

Elbros
Dane:
Krucza 1A,
05-090 Rybie,
mazowieckie
+48 (50) 236-02-96
http://www.elbros.com.pl
kml
Pranie tapicerki samochodowej Bydgoszcz

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest pranie tapicerki samochodowej w Bydgoszczy. Czyścimy wnętrza, gwarantując najkorzystniejsze rozwiązania na rynku. Dzięki nam zainwestujesz w estetykę w swoim aucie! Zapraszamy zatem wszystkie osoby, szukające profesjonalnego zespołu wykwalifikowanych pracowników do zapoznania się z naszą ofertą.

Centrum Kosmetyki Samochodowej Glinki
Dane:
Glinki 36,
85-174 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (52) 371-33-55
http://www.cksglinki.pl
kml
Dezynfekcja pomieszczeń

Firma Bio- Clean oferuje kompleksowe usługi między innymi takie jak dezynfekcja pomieszczeń po pożarach, zgonach oraz dezynfekcja chłodni. Jest to najlepszy partner kiedy potrzebujesz oczyścić pomieszczenie z różnego typu zanieczyszczeń. Wszelkie szczegółowe informacje na temat profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Bio-clean P.P.U.
Dane:
Grodzka 44,
87-800 Włocławek,
kujawsko-pomorskie
+48 (78) 236-10-84
http://bio-clean.com.pl
kml
Chemia do basenu

Do usuwania organicznych zabrudzeń w wodzie wykorzystywana może być oferowana przez nas chemia do basenu. Sprawdza się ona zarówno do wykonywania metody chlorowej, a także tlenowej, która umożliwia usuwanie zapachu chlorowanych substancji. Za ich sprawą możliwe jest także czyszczenie niecki basenowej.


Dane:
,
,
+48 () --
http://www.elno.pl
kml
Sprzątanie Siedlce

Firma Multi-Efekt oferuje sprzątanie obiektów różnego typu. Zajmujemy się mieszkaniami prywatnymi, biurami, halami przemysłowymi, blokami mieszkalnymi i wieloma innymi miejscami. Kompleksowo porządkujemy wnętrza i otoczenie. Wykonujemy również pranie dywanów i tapicerki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Multi-Efekt Sp. z o.o.
Dane:
Warszawska 60,
08-110 Siedlce,
mazowieckie
+48 (25) 632-92-11
http://multi-efekt.pl
kml
Szkoła podstawowa Sosnowiec

Chcesz zapewnić swojemu dziecku lepszy start? Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj prywatna Szkoła Podstawowa Atena. Dzięki obecności doświadczonych nauczycieli z odpowiednim podejściem do dzieci, przekazywanie wiedzy stanowi doskonałą przygodę, jest przyjemne a przede wszystkim skuteczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Zespół szkół "Atena"
Dane:
Żytnia 26,
41-205 Sosnowiec,
śląskie
+48 (32) 266-86-09
http://atena.edu.pl
kml
Gryzaki sensoryczne

Wiemy jak ciężki może być okres ząbkowania u dzieci. Z myślą o nich stworzyliśmy gryzaki sensoryczne, które zostały wykonane z nietoksycznego silikonu. Dzięki temu, że są miękkie i elastyczne, nie odkształcą się po upadku lub zgnieceniu, a co najważniejsze przyniosą Twojemu dziecku ulgę podczas ząbkowania.

Omade Krzysztof Montwiłł
Dane:
Zaolziańska 5/14,
02-781 Warszawa,
mazowieckie
+48 (51) 463-22-24
http://omade.pl
kml
Zabawki edukacyjne dla dzieci

Zabawki edukacyjne dla dzieci to produkty, przy których zakupie trzeba zwrócić szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo. Internetowy sklep z akcesoriami dziecięcymi oferuje produkty powstające z odpowiednich materiałów i o solidnej konstrukcji, dzięki którym nie stanowią dla dziecka żadnego zagrożenia. Dodatkowo są wyjątkowo atrakcyjne pod względem wyglądu i funkcjonalne, doskonale spełniając swoją rolę.

Smart Child
Dane:
Grunwaldzka 99,
60-313 Poznań,
wielkopolskie
+48 (66) 068-67-00
http://smartchild.com.pl
kml
Puzzle drewniane

Zajmujemy się sprzedażą zabawek i akcesoriów dla dzieci, które świetnie stymulują ich rozwój fizyczny i psychiczny. Znajdziesz u nas między innymi tabliczki do pisania, klocki i puzzle drewniane. Nasze produkty są idealne nie tylko dla rodziców do codziennej pracy z dzieckiem, ale również sprawdzą się w gabinetach rehabilitacyjnych oraz poradniach.

FRIENDLY SHOP Marek Doktorski
Dane:
Warszawska 672,
05-082 Wojcieszyn,
mazowieckie
+48 (88) 205-50-60
http://friendlyshop.pl
kml
Włóczka sklep internetowy

Jeśli jesteś miłośnikiem rękodzieła, a długie, zimowe wieczory spędzasz z szydełkiem w ręku, to koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy. Włóczka dostępna w asortymencie idealnie nadaje się na materiał do dziergania czapek, swetrów czy dziecięcych ubranek. Oferujemy produkty w szerokiej gamie kolorystycznej i charakteryzujące się oryginalnym splotem nici.

Magiczny Motek
Dane:
Saska 9/42,
30-715 Kraków,
małopolskie
+48 (50) 262-24-96
http://www.magicznymotek.pl
kml