WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

porządkowe, sprzątanie, pranie

Pranie dywanów Opole

W swojej wyjątkowej ofercie posiadamy najlepszej jakości usługi czyszczące - pranie dywanów na terenie Opola. Pranie dywanów odbywa się przy użyciu najlepszej jakości sprzętu oraz mocnych, ale bezpiecznych środków chemicznych. Nasze pranie dywanów to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie stuprocentowy profesjonalizm.

FUH RS Clean
Dane:
Jana Styki 17,
45-753 Opole,
opolskie
+48 (53) 340-80-40
http://www.rsclean.pl
kml
Prace wysokościowe Warszawa

Polecamy nasze prace wysokościowe w Warszawie - mycie elewacji i inne zadania, które wymagają wykorzystania zaawansowanych rozwiązań. Fachowy sprzęt w rękach odpowiedzialnej i rzetelnej kadry pozwala jej na szybkie i dokładne realizowanie zadań. Mycie okien nawet na najwyższych budynkach nie stanowi na nas problemu - zgłoś się do nas i przekonaj się sam.

Elbros
Dane:
Krucza 1A,
05-090 Rybie,
mazowieckie
+48 (50) 236-02-96
http://www.elbros.com.pl
kml
Pranie tapicerki samochodowej Bydgoszcz

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest pranie tapicerki samochodowej w Bydgoszczy. Czyścimy wnętrza, gwarantując najkorzystniejsze rozwiązania na rynku. Dzięki nam zainwestujesz w estetykę w swoim aucie! Zapraszamy zatem wszystkie osoby, szukające profesjonalnego zespołu wykwalifikowanych pracowników do zapoznania się z naszą ofertą.

Global-Trend sp. z o.o.
Dane:
Glinki 36,
85-174 Bydgoszcz,
Kujawsko-Pomorskie
+48 (52) 371-33-55
http://www.cksglinki.pl
kml
Dezynfekcja pomieszczeń

Firma Bio- Clean oferuje kompleksowe usługi między innymi takie jak dezynfekcja pomieszczeń po pożarach, zgonach oraz dezynfekcja chłodni. Jest to najlepszy partner kiedy potrzebujesz oczyścić pomieszczenie z różnego typu zanieczyszczeń. Wszelkie szczegółowe informacje na temat profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Bio-clean P.P.U.
Dane:
Grodzka 44,
87-800 Włocławek,
kujawsko-pomorskie
+48 (48) 782-36-1084
http://bio-clean.com.pl
kml
Oferujemy odkomarzanie domów i posesji

W okresach letnich mogą być prawdziwą plagą i zmorą, szczególnie w przypadku budynków, które są położone nad rzeką lub jeziorem. Oferujemy odkomarzanie domów i posesji przy wykorzystaniu specjalistycznych preparatów chemicznych. Usługi wykonywane przez Solinex są w pełni bezpieczne dla człowieka oraz środowiska.

SOLINEX -TĘPIENIE SZKODNIKÓW Halina Kuzynowska
Dane:
Kwiska 212,
54-210 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (71) 356-79-59
http://pestcontrol.pl
kml
Chemia do basenu

Do usuwania organicznych zabrudzeń w wodzie wykorzystywana może być oferowana przez nas chemia do basenu. Sprawdza się ona zarówno do wykonywania metody chlorowej, a także tlenowej, która umożliwia usuwanie zapachu chlorowanych substancji. Za ich sprawą możliwe jest także czyszczenie niecki basenowej.


Dane:
,
,
+48 () --
http://www.elno.pl
kml
Sprzątanie Siedlce

Firma Multi-Efekt oferuje sprzątanie obiektów różnego typu. Zajmujemy się mieszkaniami prywatnymi, biurami, halami przemysłowymi, blokami mieszkalnymi i wieloma innymi miejscami. Kompleksowo porządkujemy wnętrza i otoczenie. Wykonujemy również pranie dywanów i tapicerki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Multi-Efekt Sp. z o.o.
Dane:
Warszawska 60,
08-110 Siedlce,
mazowieckie
+48 (25) 632-92-11
http://multi-efekt.pl
kml
Szkoła podstawowa Sosnowiec

Chcesz zapewnić swojemu dziecku lepszy start? Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj prywatna Szkoła Podstawowa Atena. Dzięki obecności doświadczonych nauczycieli z odpowiednim podejściem do dzieci, przekazywanie wiedzy stanowi doskonałą przygodę, jest przyjemne a przede wszystkim skuteczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Zespół szkół "Atena"
Dane:
Żytnia 26,
41-205 Sosnowiec,
śląskie
+48 (32) 266-86-09
http://atena.edu.pl
kml
Gryzaki sensoryczne

Wiemy jak ciężki może być okres ząbkowania u dzieci. Z myślą o nich stworzyliśmy gryzaki sensoryczne, które zostały wykonane z nietoksycznego silikonu. Dzięki temu, że są miękkie i elastyczne, nie odkształcą się po upadku lub zgnieceniu, a co najważniejsze przyniosą Twojemu dziecku ulgę podczas ząbkowania.

Omade
Dane:
Zaolziańska 5/14,
02-781 Warszawa,
mazowieckie
+48 (51) 463-22-24
http://omade.pl
kml