WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

porządkowe, sprzątanie, pranie

Pranie dywanów Opole

W swojej wyjątkowej ofercie posiadamy najlepszej jakości usługi czyszczące - pranie dywanów na terenie Opola. Pranie dywanów odbywa się przy użyciu najlepszej jakości sprzętu oraz mocnych, ale bezpiecznych środków chemicznych. Nasze pranie dywanów to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie stuprocentowy profesjonalizm.

FUH RS Clean
Dane:
Jana Styki 17,
45-753 Opole,
opolskie
+48 (53) 340-80-40
http://www.rsclean.pl
kml
Prace wysokościowe Warszawa

Polecamy nasze prace wysokościowe w Warszawie - mycie elewacji i inne zadania, które wymagają wykorzystania zaawansowanych rozwiązań. Fachowy sprzęt w rękach odpowiedzialnej i rzetelnej kadry pozwala jej na szybkie i dokładne realizowanie zadań. Mycie okien nawet na najwyższych budynkach nie stanowi na nas problemu - zgłoś się do nas i przekonaj się sam.

Elbros
Dane:
Krucza 1A,
05-090 Rybie,
mazowieckie
+48 (50) 236-02-96
http://www.elbros.com.pl
kml
Pranie tapicerki samochodowej Bydgoszcz

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest pranie tapicerki samochodowej w Bydgoszczy. Czyścimy wnętrza, gwarantując najkorzystniejsze rozwiązania na rynku. Dzięki nam zainwestujesz w estetykę w swoim aucie! Zapraszamy zatem wszystkie osoby, szukające profesjonalnego zespołu wykwalifikowanych pracowników do zapoznania się z naszą ofertą.

Centrum Kosmetyki Samochodowej Glinki
Dane:
Glinki 36,
85-174 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (52) 371-33-55
http://www.cksglinki.pl
kml
Dezynfekcja pomieszczeń

Firma Bio- Clean oferuje kompleksowe usługi między innymi takie jak dezynfekcja pomieszczeń po pożarach, zgonach oraz dezynfekcja chłodni. Jest to najlepszy partner kiedy potrzebujesz oczyścić pomieszczenie z różnego typu zanieczyszczeń. Wszelkie szczegółowe informacje na temat profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Bio-clean P.P.U.
Dane:
Grodzka 44,
87-800 Włocławek,
kujawsko-pomorskie
+48 (78) 236-10-84
http://bio-clean.com.pl
kml
Chemia do basenu

Do usuwania organicznych zabrudzeń w wodzie wykorzystywana może być oferowana przez nas chemia do basenu. Sprawdza się ona zarówno do wykonywania metody chlorowej, a także tlenowej, która umożliwia usuwanie zapachu chlorowanych substancji. Za ich sprawą możliwe jest także czyszczenie niecki basenowej.


Dane:
,
,
+48 () --
http://www.elno.pl
kml
Sprzątanie Siedlce

Firma Multi-Efekt oferuje sprzątanie obiektów różnego typu. Zajmujemy się mieszkaniami prywatnymi, biurami, halami przemysłowymi, blokami mieszkalnymi i wieloma innymi miejscami. Kompleksowo porządkujemy wnętrza i otoczenie. Wykonujemy również pranie dywanów i tapicerki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Multi-Efekt Sp. z o.o.
Dane:
Warszawska 60,
08-110 Siedlce,
mazowieckie
+48 (25) 632-92-11
http://multi-efekt.pl
kml
Nieśmiertelnik kwiat

Oferujemy naturalne kosmetyki do pielęgnacji cery i całego ciała, które wykazują wysoką wartość odżywczą. W naszym asortymencie dostępny jest także nieśmiertelnik kwiat w formie hydrolatu. Taki tonik z kocanki polecany jest do skóry suchej i dojrzałej, która wymaga intensywnej pielęgnacji i regeneracji.

EnergyFamily Sp. z o.o.
Dane:
Grzybowska 80/82,
00-844 Warszawa,
mazowieckie
+48 (50) 315-34-93
http://www.energyfamily.pl
kml