WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

doradztwo, kursy

Adwokat Bydgoszcz

Adwokat Bydgoszcz to także osoba, która niewątpliwie pełni funkcje wychowawcza w procesie uświadamiania społeczeństwa. Na studiach oraz w trakcie pracy zawodowej nabywa niezbędną wiedzę, która pozwala mu w sposób prosty i w pełni zrozumiały przekazać klientowi najważniejsze informacje dotyczące regulacji prawnych, które już na etapie swojego życia nabył.

Kancelaria Adwokacka adwokat Jakub Montowski
Dane:
ul. Stefana Batorego 4,
85-104 Bydgoszcz,
woj. kujawsko-pomorskie
+48 (50) 375-57-03
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
kml
Studia podyplomowe

Zapewne zainteresuje Państwa fakt, że współpracujemy z wieloma instytucjami, dzięki czemu nasze studia podyplomowe zyskują na atrakcyjności. W firmach z którymi współpracujemy, tworzymy wspomniane wyżej zajęcia, w formule "in company" oraz "otwarte": Studium podyplomowe dla doradców inwestycyjnych i Akademię Profesjonalnego Trenera Biznesu. Podczas realizacji studiów podyplomowych, łączymy najlepsze rozwiązania, wypracowane podczas długoletnich działań, na polu szkoleń biznesowych.

Studia Podyplomowe WSG
Dane:
ul. Garbary 3,
85-229 Bydgoszcz,
woj. pomorskie
+48 (52) 567-00-68
http://www.podyplomowe.wsg.byd.pl
kml
Outplacement - WorkStreet Warszawa

Nowoczesna firma rekrutacyjna WorkStreet z Warszawy zaprasza do skorzystania z usługi outplacement. Oferujemy zarówno warsztaty i spotkania indywidualne, jak również grupowe. Służymy doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalizmem, który wykorzystujemy wyłącznie dla dobra Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu!

WorkStreet
Dane:
Al. Jana Pawła II 80,
00-175 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 741-64-47
http://www.workstreet.pl
kml
Język niemiecki Szczecin

Język niemiecki jest jednym z najchętniej wybieranych przez kursantów. Dlatego w naszej szczecińskiej placówce zatrudniamy doświadczonych lektorów z ogromnym talentem pedagogicznym, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Dlatego jeśli zależy Ci na płynnej i skutecznej nauce - skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

CENTRUM Języków Obcych EFFEKT
Dane:
ul. Piłsudskiego 22/4,
70-462 Szczecin,
woj. zachodniopomorskie
+48 (91) 852-37-32
http://www.effekt-szczecin.pl
kml
Akademia fryzjerska

W dzisiejszych czasach każdy pragnie wyglądać pięknie. Każdy chce więc mieć zadbane i modnie przycięte włosy. Nasza akademia fryzjerska organizuje kursy zawodowe i szkolenia podnoszenia kwalifikacji, które pozwolą dowiedzieć się o najnowszych trendach w stylizacji i cięciu. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Zaremba International Academy
Dane:
Chełmżyńska 12,
85-459 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (60) 582-81-58
http://zaremba-academy.com
kml
Ability - angielski biznesowy

Dzięki pomocy naszych doświadczonych lektorów mogą państwo do perfekcji panować język angielski biznesowy. Czym on się różni od tradycyjnego? Przede wszystkim specjalistycznym słownictwem a także podstawowymi idiomami. W szkole Ability pomożemy państwu opanować je do perfekcji. Pragniemy aby w ten sposób mogli państwo rozwijać swoje przedsiębiorstwa.

AES & Partners sp. z o.o.
Dane:
ul. Czapli 19A,
02-781 Warszawa,
Mazowieckie
+48 (88) 434-03-35
http://www.ability.com.pl
kml
http://www.pmexperts.pl/ - Zarządzanie projektami w organizacjach

Zarządzanie projektami i jakością, to element przedsiębiorstwa, przed którym prędzej czy później stanie każdy właściciel firmy. Zarządzanie jakością to nic innego jako wszystkie czynności, które należy podjąć, aby usprawnić działanie firmy oraz poprawienie jakości oferowanych przez nią usług. Warto skorzystać ze szkoleń z zarządzania projektami w organizacjach, które ułatwią prowadzenie firmy.

PM Experts Sp. z o.o.
Dane:
Puławska 228/6,
02-670 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 881-61-41
http://pmexperts.pl
kml
Półkolonie zimowe

Wielu ludzi mówi, że współcześnie angielski funkcjonuje w powszechnym obiegu tak jak niegdyś łacina. Szkoły językowe oferują duży wybór. Coraz więcej ludzi operuje tym językiem, jest on uznawany za jeden z najbardziej uniwersalnych środków komunikacji. Popularną możliwością zwiększenia swoich umiejętności lingwistycznych są dziś kursy językowe. Poznań jest miastem, które daje wiele możliwości nauki tego języka. Organizujemy również półkolonie zimowe-tenisowe. Zapraszamy !

Leader School
Dane:
Przełajowa 2,
61-622 Poznań,
wielkopolskie
+48 (60) 098-60-86
http://poznan.leaderschool.pl
kml
Terminy szkoleń SEP

Naszym zadaniem jest stworzenie kolejnych pokoleń wybitnych specjalistów, którzy zasilą kadrę inżynieryjną naszego kraju. Stowarzyszenie Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza organizuje kursy specjalistyczne, dzięki którym możliwe jest uzyskanie odpowiednich uprawnień. Sprawdź terminy szkoleń SEP na naszej stronie internetowej.

Grupa Silesia Sp. z o.o. im. Romana Januszkiewicza
Dane:
Siemianowicka 16,
41-902 Bytom,
śląskie
+48 (32) 271-35-64
http://kursy-sep.pl
kml
M-learning

Dajemy Tobie okazję nie tylko na zorganizowanie profesjonalnej kampanii marketingowej SMS, ale również przygotowanie mobilnego kursu m-learning. Dzięki temu będziesz mógł wdrożyć nowych pracowników lub umilić dzień swoim klientom aforyzmami lub sentencjami. Dowiedz się więcej szczegółów na stronie mProfi.

Materna Communications Sp. z o. o.
Dane:
Wita Stwosza 28A,
02-661 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 843-49-19
http://mprofi.pl
kml