WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

doradztwo, kursy

Adwokat Bydgoszcz

Adwokat Bydgoszcz to także osoba, która niewątpliwie pełni funkcje wychowawcza w procesie uświadamiania społeczeństwa. Na studiach oraz w trakcie pracy zawodowej nabywa niezbędną wiedzę, która pozwala mu w sposób prosty i w pełni zrozumiały przekazać klientowi najważniejsze informacje dotyczące regulacji prawnych, które już na etapie swojego życia nabył.

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Dane:
Stefana Batorego 4,
85-104 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (60) 949-75-17
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
kml
Studia podyplomowe

Zapewne zainteresuje Państwa fakt, że współpracujemy z wieloma instytucjami, dzięki czemu nasze studia podyplomowe zyskują na atrakcyjności. W firmach z którymi współpracujemy, tworzymy wspomniane wyżej zajęcia, w formule "in company" oraz "otwarte": Studium podyplomowe dla doradców inwestycyjnych i Akademię Profesjonalnego Trenera Biznesu. Podczas realizacji studiów podyplomowych, łączymy najlepsze rozwiązania, wypracowane podczas długoletnich działań, na polu szkoleń biznesowych.

Studia Podyplomowe WSG
Dane:
ul. Garbary 3,
85-229 Bydgoszcz,
woj. pomorskie
+48 (52) 567-00-68
http://www.podyplomowe.wsg.byd.pl
kml
Język niemiecki Szczecin

Język niemiecki jest jednym z najchętniej wybieranych przez kursantów. Dlatego w naszej szczecińskiej placówce zatrudniamy doświadczonych lektorów z ogromnym talentem pedagogicznym, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Dlatego jeśli zależy Ci na płynnej i skutecznej nauce - skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Centrum Języków Obcych EFFEKT
Dane:
Piłsudskiego 22/4,
70-462 Szczecin,
zachodniopomorskie
+48 (91) 852-37-32
http://www.effekt-szczecin.pl
kml
Akademia fryzjerska

W dzisiejszych czasach każdy pragnie wyglądać pięknie. Każdy chce więc mieć zadbane i modnie przycięte włosy. Nasza akademia fryzjerska organizuje kursy zawodowe i szkolenia podnoszenia kwalifikacji, które pozwolą dowiedzieć się o najnowszych trendach w stylizacji i cięciu. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Zaremba International Academy
Dane:
Chełmżyńska 12,
85-459 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (60) 582-81-58
http://zaremba-academy.com
kml
Półkolonie zimowe

Wielu ludzi mówi, że współcześnie angielski funkcjonuje w powszechnym obiegu tak jak niegdyś łacina. Szkoły językowe oferują duży wybór. Coraz więcej ludzi operuje tym językiem, jest on uznawany za jeden z najbardziej uniwersalnych środków komunikacji. Popularną możliwością zwiększenia swoich umiejętności lingwistycznych są dziś kursy językowe. Poznań jest miastem, które daje wiele możliwości nauki tego języka. Organizujemy również półkolonie zimowe-tenisowe. Zapraszamy !

Leader School
Dane:
Przełajowa 2,
61-622 Poznań,
wielkopolskie
+48 (60) 098-60-86
http://poznan.leaderschool.pl
kml
Terminy szkoleń SEP

Naszym zadaniem jest stworzenie kolejnych pokoleń wybitnych specjalistów, którzy zasilą kadrę inżynieryjną naszego kraju. Stowarzyszenie Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza organizuje kursy specjalistyczne, dzięki którym możliwe jest uzyskanie odpowiednich uprawnień. Sprawdź terminy szkoleń SEP na naszej stronie internetowej.

Grupa Silesia Sp. z o.o. im. Romana Januszkiewicza
Dane:
Siemianowicka 16,
41-902 Bytom,
śląskie
+48 (32) 271-35-64
http://kursy-sep.pl
kml
M-learning

Dajemy Tobie okazję nie tylko na zorganizowanie profesjonalnej kampanii marketingowej SMS, ale również przygotowanie mobilnego kursu m-learning. Dzięki temu będziesz mógł wdrożyć nowych pracowników lub umilić dzień swoim klientom aforyzmami lub sentencjami. Dowiedz się więcej szczegółów na stronie mProfi.

Materna Communications Sp. z o. o.
Dane:
Wita Stwosza 28A,
02-661 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 843-49-19
http://mprofi.pl
kml
Tłumaczenia hiszpańskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie Państwo liczne tłumaczenia hiszpańskiego, jakie wykonują dla Państwa nasi specjaliści, którzy gwarantują Państwu najwyższą jakość wykonywanych w naszym biurze translacji, a także szybką realizację usługi dla naszych klientów. Na stronie internetowej naszej firmy znajdziecie Państwo zakres i szczegóły odnośnie naszej oferty, na którą gwarantujemy Państwu najbardziej konkurencyjne ceny, jakie obecnie dostępne są dla naszych klientów na rynku.

Centrum Języka Hiszpańskiego Casa de España
Dane:
Rynek 36/37,
50-102 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (71) 343-50-40
http://www.casadeespana.pl
kml
Kursy językowe

Wybierając się w zagraniczną podróż nie zawsze będzie można dogadać się na migi i warto znać chociażby podstawy angielskiego. Kursy językowe, na które można zapisać się w naszej szkole są szansą na przyswojenie tej mowy i opanowanie zwrotów, które ułatwią porozumiewanie się z obcokrajowcami w niemal każdym zakątku świata.

WONDERLAND
Dane:
Sienkiewicza 137/139,
90-302 Łódź,
łódzkie
+48 (42) 637-77-62
http://www.wonderland.com.pl
kml
Szkolenia e-learningowe

Doświadcz długotrwałych efektów niezwykłej metodologii treningów przez internet. Odpowiednie przeszkolenie pracowników procentuje wzrostem produkcji i sprzedaży, także na każdym etapie zauważysz korzyści z zastosowania nowoczesnej techniki szkoleń. Szkolenia e-learningowe gwarantują wysoką przyswajalność wiedzy, a gdy wprowadzasz nowy produkt lub trzeba przedstawić pracownikom aktualne procedury, takie rozwiązanie okazuje się niezwykle korzystne. Dzięki wizualizacji i nastawieniu na rozwiązanie problemu pracownik szybko utrwala wiadomości.

Llidero Sp. z o.o.
Dane:
Garbary 56/12,
61-758 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 611-00-95
http://llidero.com
kml