WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

doradztwo, kursy

Adwokat Bydgoszcz

Adwokat Bydgoszcz to także osoba, która niewątpliwie pełni funkcje wychowawcza w procesie uświadamiania społeczeństwa. Na studiach oraz w trakcie pracy zawodowej nabywa niezbędną wiedzę, która pozwala mu w sposób prosty i w pełni zrozumiały przekazać klientowi najważniejsze informacje dotyczące regulacji prawnych, które już na etapie swojego życia nabył.

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Dane:
Stefana Batorego 4,
85-104 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (60) 949-75-17
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
kml
Studia podyplomowe

Zapewne zainteresuje Państwa fakt, że współpracujemy z wieloma instytucjami, dzięki czemu nasze studia podyplomowe zyskują na atrakcyjności. W firmach z którymi współpracujemy, tworzymy wspomniane wyżej zajęcia, w formule "in company" oraz "otwarte": Studium podyplomowe dla doradców inwestycyjnych i Akademię Profesjonalnego Trenera Biznesu. Podczas realizacji studiów podyplomowych, łączymy najlepsze rozwiązania, wypracowane podczas długoletnich działań, na polu szkoleń biznesowych.

Studia Podyplomowe WSG
Dane:
ul. Garbary 3,
85-229 Bydgoszcz,
woj. pomorskie
+48 (52) 567-00-68
http://www.podyplomowe.wsg.byd.pl
kml
angielski dla dzieci

Wielu ludzi mówi, że współcześnie angielski funkcjonuje w powszechnym obiegu tak jak niegdyś łacina. Szkoły językowe oferują duży wybór. Coraz więcej ludzi operuje tym językiem, jest on uznawany za jeden z najbardziej uniwersalnych środków komunikacji. Popularną możliwością zwiększenia swoich umiejętności lingwistycznych są dziś kursy językowe. Poznań jest miastem, które daje wiele możliwości nauki tego języka. Organizujemy również półkolonie zimowe-tenisowe. Zapraszamy !

Leader School
Dane:
Przełajowa 2,
61-622 Poznań,
wielkopolskie
+48 (60) 098-60-86
http://poznan.leaderschool.pl
kml
M-learning

Dajemy Tobie okazję nie tylko na zorganizowanie profesjonalnej kampanii marketingowej SMS, ale również przygotowanie mobilnego kursu m-learning. Dzięki temu będziesz mógł wdrożyć nowych pracowników lub umilić dzień swoim klientom aforyzmami lub sentencjami. Dowiedz się więcej szczegółów na stronie mProfi.

COMVERGA Sp. z o.o.
Dane:
Wita Stwosza 28A,
02-661 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 843-49-19
http://mprofi.pl
kml
dziennikarstwo ujk

Dziennikarstwo na UJK, czyli Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach to idealne rozwiązanie dla osób, które nie tylko chcą dostać dyplom, ale też nabyć odpowiednią wiedzę. Z nami nie będziesz się nudził! Zapisz się na studia już dziś. Zostaniesz dziennikarzem z prawdziwego zdarzenia! Zapraszamy!

ASM Projekt Agnieszka Szczepanek-Moskal
Dane:
Brzask 2,
62-006 Grusz­czyn,
wielkopolskie
+48 (60) 237-70-57
http://studiapodyplomowe.net.pl
kml
Kurs na operatora wózka widłowego

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy i jeszcze dziś umów się na nasze szkolenie. Oferujemy kurs na operatora wózka widłowego, który kończy się egzaminem oraz uzyskaniem niezbędnych zaświadczeń pozwalających na wykonywanie zawodu. Zajęcia prowadzą doświadczeni specjaliści, którzy wykładają wiedzę w fachowy i klarowny sposób.

Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP
Dane:
Toruńska 286,
85-030 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (52) 322-92-58
http://uprawnienia-simp.pl
kml
Kurs na drona

Chcesz nabyć cenną kwalifikację z zakresu operowania bezzałogowym systemem latającym? Kurs na drona będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zdobędziesz wiedzę, która jest zgodna z zakresem egzaminu na świadectwo kwalifikacji UAVO, a dodatkowo nauczysz się, jak zastosować ją w praktyce. Do szkolenia może dołączyć osoba, która ukończyła 18 lat i posiada ważne orzeczenie lotniczo-lekarskie.


Dane:
,
,
+48 () --
http://www.bzdz.pl
kml
Pomoc prawna dla cudzoziemców

Aby nie zostać wydalonym z naszego kraju lub też nie płacić kar finansowych za niedopełnienie formalności, warto wcześniej zapoznać się z przepisami panującymi w Polsce. Formalności bywają bardzo zawiłe, dlatego pomoc prawna dla cudzoziemców może okazać się przydatna. Zalegalizujemy Twój pobyt, a także sporządzimy odpowiednie dokumenty.

MAGELLAN GROUP SP Z O O
Dane:
Jodłowa 14,
95-070 Aleksandrów Łódzki,
łódzkie
+48 (60) 684-88-84
http://magellan-group.pl
kml