WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

doradztwo, kursy

Adwokat Bydgoszcz

Adwokat Bydgoszcz to także osoba, która niewątpliwie pełni funkcje wychowawcza w procesie uświadamiania społeczeństwa. Na studiach oraz w trakcie pracy zawodowej nabywa niezbędną wiedzę, która pozwala mu w sposób prosty i w pełni zrozumiały przekazać klientowi najważniejsze informacje dotyczące regulacji prawnych, które już na etapie swojego życia nabył.

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Dane:
Stefana Batorego 4,
85-104 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
+48 (60) 949-75-17
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
kml
Studia podyplomowe

Zapewne zainteresuje Państwa fakt, że współpracujemy z wieloma instytucjami, dzięki czemu nasze studia podyplomowe zyskują na atrakcyjności. W firmach z którymi współpracujemy, tworzymy wspomniane wyżej zajęcia, w formule "in company" oraz "otwarte": Studium podyplomowe dla doradców inwestycyjnych i Akademię Profesjonalnego Trenera Biznesu. Podczas realizacji studiów podyplomowych, łączymy najlepsze rozwiązania, wypracowane podczas długoletnich działań, na polu szkoleń biznesowych.

Studia Podyplomowe WSG
Dane:
ul. Garbary 3,
85-229 Bydgoszcz,
woj. pomorskie
+48 (52) 567-00-68
http://www.podyplomowe.wsg.byd.pl
kml
Pomoc prawna dla cudzoziemców

Aby nie zostać wydalonym z naszego kraju lub też nie płacić kar finansowych za niedopełnienie formalności, warto wcześniej zapoznać się z przepisami panującymi w Polsce. Formalności bywają bardzo zawiłe, dlatego pomoc prawna dla cudzoziemców może okazać się przydatna. Zalegalizujemy Twój pobyt, a także sporządzimy odpowiednie dokumenty.

MAGELLAN GROUP SP Z O O
Dane:
Jodłowa 14,
95-070 Aleksandrów Łódzki,
łódzkie
+48 (60) 684-88-84
http://magellan-group.pl
kml