WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

rzemieślnicze, usługowe

Ogrody zimowe

Jednak zaryzykowałem i odwiedziłem moich teściów. Oni mają niezłe zyski, tata mojej żony prowadzi jakąś prywatną firmę. Jednak wiem, że oni nie wydają pieniędzy na byle zachcianki. Dlatego wielkie było moje zaskoczenie, jak oznajmili mi, że sfinansują nie tylko nowe elewacje naszego domu, ale również i ogrody zimowe, które zażyczyła sobie moja żona. A to oznacza, że nie będę musiał wydawać ani złotówki na to wszystko, bo opłacą to moi teściowie. Przyznam szczerze, że poczułem jakbym wygrał los na loterii. To mi oszczędziło naprawdę sporo nerwów i zachodu.

ALU-CONST
Dane:
Polna 32,
64-600 Oborniki Wielkopolskie,
wielkopolskie
+48 (61) 296-17-12
http://www.alu-const.pl
kml
Wózki widłowe linde

Szczególnie uwagę kupujących zwracają uwagę wózki widłowe linde elektryczne. Świetnie nadają się do pracy w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie nie ma dobrej klimatyzacji. Wiele osób i firm już skorzystała z tej oferty i bardzo sobie chwalą posiadanie u siebie na stanie takiego sprzętu. Pozwala on nam lepiej wykorzystać czas spędzany w pracy. Warto więc zastanowić się nad koniecznością zaopatrzenia się w wózki widłowe linde.

PUPH TECHTRANS s.j. Andrzej Szmit & Ireneusz Ziemiński
Dane:
Strażnicza 1,
82-300 Elbląg,
Warmińsko-Mazurskie
+48 (55) 230-43-61
http://techtrans.com.pl
kml
Candle - metaloplastyka

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej pracowni Candle, zajmującej się metaloplastyką. Tworzymy wyjątkowe elementy aranżacji wnętrz, takie jak żyrandole czy balustrady. Wykonujemy wyposażenie dla budynków zabytkowych i nowoczesnych, dostosowując styl do ich wystroju, a także oczekiwań naszych Klientów.

Candle
Dane:
Sienkiewicza 4,
05-091 Ząbki,
mazowieckie
+48 (22) 781-65-26
http://candle.net.pl
kml
Obrazy malowane

Swoje usługi oferuję wszystkim miłośnikom sztuki, tworzę portrety ale również inne dzieła sztuki. W mojej ofercie mam również obrazy malowane farbami akrylowymi na profesjonalnych podobraziach. Moje realizacje łączą ze sobą delikatny rysunek z mocną i energiczną paletą barw. Wszystkie tworzone przeze mnie dzieła, nie wymagają oprawienie i są wyposażone w haczyk do zawieszenia.

Pracownia Rozwojowa Sp. z o. o.
Dane:
Kraszewskiego 24/4,
60-519 Poznań,
wielkopolskie
+48 (60) 118-11-89
http://www.obrazylucyny.pl
kml
Ajahn Brahm

Nasze wydawnictwo zajmuje się publikacją lektur z zakresu parapsychologii i zdrowego stylu życia. Wśród autorów, których książki wydajemy, jest Ajahn Brahm. W swoich bestsellerowych publikacjach zdradza czytelnikom sekretne techniki medytacji. W jego poradnikach znajdziesz cenne wskazówki na temat radzenia sobie z gniewem czy złością.

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Dane:
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 24,
15-762 Białystok,
podlaskie
+48 (85) 654-78-06
http://studioastro.pl
kml