WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

dla firm

Badanie satysfakcji klientów

Dive Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów. Wiemy na czym polega skuteczne i profesjonalne badania. To także firma składająca się z młodych, dynamicznych pracowników, dla których najważniejsza jest satysfakcja klienta. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę usług obejmującą najpopularniejsze badania i tak zwany mystery shopping. Wiele tysięcy klientów, którzy nas wybrali, docenia profesjonalizm, jakim charakteryzuje się nasze doradztwo. Badanie satysfakcji klientów to droga do sukcesu.

Dive Group
Dane:
Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 7,
01-015 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 826-63-43
http://dive-group.com
kml
Wentylatory ścienne

Wierzmy w to co daje nam życie codzienne, nie możemy pozwolić sobie na brak zainteresowania takimi rozwiązaniami ponieważ mają one znaczenie kluczowe dla codziennego funkcjonowania biur i innych pomieszczeń. Nowoczesne wentylatory dachowe pozwalają nam na osiąganie naprawdę tego czego pragniemy. Serwis klimatyzacji Fujitsu to wielka szansa dla działania dobrych specjalistów. Nowoczesne opcje jakie możemy zastosować na terenie naszego domu, biura czy tez hali produkcyjnej.

Klimawent
Dane:
Chwaszczyńska 194,
81-571 Gdynia,
pomorskie
+48 (58) 629-64-80
http://www.klimawent.com.pl
kml
Odszkodowania Słupsk

W ramach działalności naszej kancelarii ze Słupska, zajmujemy się pozyskiwaniem odszkodowań, między innymi od agencji ubezpieczeniowych. Zajmujemy się także sprawami w zakresie pozyskiwania zadość uczynienia za błędy lekarskie. Świadczymy także pomoc w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i innych obszarów.

Jach Kancelaria Prawna Radca Prawny Magdalena Jach
Dane:
Krasińskiego 6/2,
76-200 Słupsk,
pomorskie
+48 (69) 442-24-14
http://kancelariajach.pl
kml
Usługi ochroniarskie

Grupa Atos z siedzibą w Łodzi to gwarancja najwyższej jakości działań oraz skuteczności. Nasza agencja ochrony świadczy usługi ochroniarskie osób i mienia. Zajmujemy się także dodatkowo utrzymaniem czystości. Zapraszamy, jeżeli chcecie państwo zaoszczędzić czas oraz pieniądze, zapewniając sobie jednocześnie największe bezpieczeństwo.

ATOS sp. z o. o.
Dane:
Widzewska 14,
92-229 Łódź,
łódzkie
+48 (42) 677-57-01
http://grupa-atos.pl
kml
Porady prawne Tychy

Kancelaria świadczy porady prawne na terenie miasta Tychy. Zajmujemy się sprawami windykacji, jak i tymi w zakresie kodeksów karnych, rodzinnych, cywilnych czy administracyjnych. Nasi adwokaci mogą oferować wsparcie przy negocjacjach i zabezpieczaniu interesów klientów, dodatkowo pełniąc funkcję reprezentatywną w czasie mediacji.

KMS Legal
Dane:
Barona 30/202,
43–100 Tychy,
śląskie
+48 (60) 489-44-27
http://kmslegal.pl
kml
Roszczenie regresowe

Zakłady ubezpieczeń bądź UFG mogą ubiegać się o zwrot kosztów wypłaconego świadczenia od osoby kierującej pojazdem, która szkodę w myśl rozporządzenia prawnego jakim jest roszczenie regresowe. O zwrot środków można ubiegać się m.in. jeśli dana osoba wyrządziła szkodę w sposób celowy, osoba prowadząca pojazd weszła w jego posiadanie na skutek popełnionego przestępstwa.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Morlewski
Dane:
al. Jana Pawła II 22,
00-133 Warszawa,
mazowieckie
+48 (51) 884-11-48
http://morlewski.pl
kml
Adwokat

Błażej Żabiński to doświadczony adwokat z Ełku, który prowadzi własną kancelarię. Zajmujemy się szerokim zakresem dziedzin. Obsługujemy klientów na rozprawach rozwodowych, o podział majątku, dochodzeniu należności poprzez windykację, w sprawach spadkowych, w sprawach z dziedziny prawa spółek handlowych, w tym z zakresu upadłości. Reprezentujemy również strony w procesach karnych.

adw. Błażej Żabiński
Dane:
Juliusza Słowackiego 2/1,
19-300 Ełk,
warmińsko-mazurskie
+48 (50) 311-61-39
http://adwokatzabinski.elk.pl
kml
Właściwość terytorialna

Obecnie wierzyciele nie muszą ściśle przestrzegać regionu, a konkretnie właściwości terytorialnej, które jeszcze jakiś czas temu wyznaczała obszar w jakim może działać komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym. Aktualnie wierzyciele mają prawo wyboru i może zdecydować się na osobę spoza obowiązującego rewiru.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ciechanowie Małgorzata Łepek
Dane:
Plac Kościuszki 13 lok. 12,
06-400 Ciechanów,
mazowieckie
+48 (23) 672-18-23
http://komorniksadowyciechanow.pl
kml
Komornik sądowy Warszawa Wola

Jeśli nie oddajesz należnego długu, musisz liczyć się z tym, że prędzej czy później sprawa trafi na wokandę lub do kancelarii komorniczej. Ryzykujesz zajęciem swego majątku - pensji, samochodu, nawet domu. Dlatego lepiej jest jednak odpowiadać na monity kancelarii oraz reprezentantów wierzycieli. Prowadzimy licytację zajętych nieruchomości i ruchomości.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli Andrzej Lus
Dane:
Górczewska 200C/257,
01-460 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 353-85-38
http://warszawa-wola-komornik.pl
kml
Prawo gospodarcze Kraków

Poszukujesz wsparcia w dziedzinie, jaką jest prawo gospodarcze? Kraków, a dokładniej dzielnica Olsza jest miejscem, w którym znajduje się nasze biuro. Udzielamy tam porad dotyczących zawierania umów handlowych, sporządzania dokumentów, rejestracji działalności poprzez wpis do KRS czy też innych transakcji biznesowych.

Magdalena Majerska adwokat
Dane:
Gdańska 12/30,
31-411 Kraków,
małopolskie
+48 (51) 543-91-89
http://majerskaadwokat.pl
kml
Instalacja CCTV

Poza sprzedażą profesjonalnego sprzętu teletechnicznego, jakimi są systemy monitoringu, tradycyjne domofony i nowoczesne videofony, a także systemy przeciwpożarowe oraz przemysłowa telewizja CCTV, zajmujemy się instalacją alarmów i innych urządzeń oferowanych przez naszą firmę. Naszym Klientom zapewniamy więc nie tylko doskonałej jakości sprzęt, lecz także poprawny i sprawny montaż. Zatrudniamy doświadczonych monterów, którzy szybko zainstalują każde urządzenie teletechniczne bez względu na jego przeznaczenie i miejsce montażu.

Preventa Zabezpieczenia Przemysław Oleszczuk
Dane:
Prosta 33,
05-123 Olszewnica Stara,
mazowieckie
+48 (50) 007-20-46
http://preventazabezpieczenia.pl
kml
Adwokat rozwód Warszawa

Czeka Cię rozwód i podział majątku? Nie musisz przechodzić tego sam. Nasz adwokat poprowadzi twój rozwód i zadba o sprawiedliwy podział majątku. Dzięki niemu zadbasz w pełni o swoje interesy. Warszawa to miasto gdzie znajdziesz wiele kancelarii adwokackich, ale nie wszystkie one prowadzą rozwody. Nasza tak!

Adwokat Dariusz Makulec
Dane:
Marszałka Józefa Piłsudskiego 47 lok. 70,
05-300 Mińsk Mazowiecki,
mazowieckie
+48 (22) 400-92-44
http://www.makulec.com
kml