WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

dla firm

Badanie satysfakcji klientów

Dive Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów. Wiemy na czym polega skuteczne i profesjonalne badania. To także firma składająca się z młodych, dynamicznych pracowników, dla których najważniejsza jest satysfakcja klienta. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę usług obejmującą najpopularniejsze badania i tak zwany mystery shopping. Wiele tysięcy klientów, którzy nas wybrali, docenia profesjonalizm, jakim charakteryzuje się nasze doradztwo. Badanie satysfakcji klientów to droga do sukcesu.

Dive Poland
Dane:
Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 7,
01-015 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 826-63-43
http://www.dive-group.com
kml
Wentylatory ścienne

Wierzmy w to co daje nam życie codzienne, nie możemy pozwolić sobie na brak zainteresowania takimi rozwiązaniami ponieważ mają one znaczenie kluczowe dla codziennego funkcjonowania biur i innych pomieszczeń. Nowoczesne wentylatory dachowe pozwalają nam na osiąganie naprawdę tego czego pragniemy. Serwis klimatyzacji Fujitsu to wielka szansa dla działania dobrych specjalistów. Nowoczesne opcje jakie możemy zastosować na terenie naszego domu, biura czy tez hali produkcyjnej.

Klimawent
Dane:
Chwaszczyńska 194,
81-571 Gdynia,
pomorskie
+48 (58) 629-64-80
http://www.klimawent.com.pl
kml
Ogrzewanie elektryczne

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą stylowe i energooszczędne grzejniki elektryczne. Nasze ogrzewanie elektryczne to przede wszystkim ekonomiczne rozwiązanie, którego założeniem jest obniżenie kosztów ogrzewania do minimum. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.

Berudium Sp. z o.o.
Dane:
Tuwima 2/2,
41-800 Zabrze,
śląskie
+48 (32) 273-36-18
http://www.ekonomiczne-grzejniki.pl
kml
Imprezy integracyjne Poznań

Do wyjazdu na wieczory tematyczne oraz paintball Poznań jest idealną bazą, bowiem na terenie całego regionu znajdują się tereny, które niezwykle dobrze nadają się do rozgrywek paintball Wielkopolska jest bowiem terenem pagórkowatym i zróżnicowanym, dlatego takie walki będą bardziej ekscytujące, niż miałyby się rozgrywać na płaskim, otwartym terenie.

MK SPORT IMPREZY INTEGRACYJNE
Dane:
ul. Przełom 8,
61-423 Poznań,
woj. wielkopolskie
+48 (61) 870-17-70
http://www.mksport.com.pl
kml
unieko.pl - Karta informacyjna

W ramach prowadzonej przez nas działalności możliwe jest uzyskiwanie właściwego pomiary i analizy oddziaływania Waszego przedsiębiorstwa na otaczające go środowisko naturalne. Znajdziecie u nas możliwość uzyskania karty informacyjnej. Gwarantujemy Wam najbardziej atrakcyjne ceny na nasze usługi. Zapraszamy!

Uni-Eko s.c.
Dane:
Załuskiego 44H/1,
05-230 Kobyłka,
mazowieckie
+48 (22) 786-26-88
http://www.unieko.pl
kml
Imprezy Integracyjne Warszawa

Położony w malowniczych lasach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Hotel Boss w Warszawie oferuje komfortowe zakwaterowanie dla nawet kilkuset osób, wyśmienite menu oraz różnego rodzaju atrakcje. Organizujemy między innymi różnego rodzaju spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne dla firm, zapewniając ich kompleksową obsługę.

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
Dane:
Żwanowiecka 20,
04-849 Warszawa,
Mazowieckie
+48 (22) 516-61-00
http://www.hotelboss.pl
kml
Obsługa prawna firm

Prowadzenie przedsiębiorstwa musi opierać się na obowiązujących przepisach. Niestety trudno za nimi nadążyć, a ich nieprzestrzeganie - nawet nieświadome - może dużo kosztować. Obsługa prawna firm należy do zadań, jakich podejmuje się Kancelaria Marcina Bartkowiaka z Leszna. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartkowiak
Dane:
Jana Ostroroga 70/9,
64-100 Leszno,
wielkopolskie
+48 (60) 960-26-33
http://krpbartkowiak.pl
kml