WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

dla firm

Badanie satysfakcji klientów

Dive Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów. Wiemy na czym polega skuteczne i profesjonalne badania. To także firma składająca się z młodych, dynamicznych pracowników, dla których najważniejsza jest satysfakcja klienta. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę usług obejmującą najpopularniejsze badania i tak zwany mystery shopping. Wiele tysięcy klientów, którzy nas wybrali, docenia profesjonalizm, jakim charakteryzuje się nasze doradztwo. Badanie satysfakcji klientów to droga do sukcesu.

Dive Group
Dane:
Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 7,
01-015 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 826-63-43
http://dive-group.com
kml
Wentylatory ścienne

Wierzmy w to co daje nam życie codzienne, nie możemy pozwolić sobie na brak zainteresowania takimi rozwiązaniami ponieważ mają one znaczenie kluczowe dla codziennego funkcjonowania biur i innych pomieszczeń. Nowoczesne wentylatory dachowe pozwalają nam na osiąganie naprawdę tego czego pragniemy. Serwis klimatyzacji Fujitsu to wielka szansa dla działania dobrych specjalistów. Nowoczesne opcje jakie możemy zastosować na terenie naszego domu, biura czy tez hali produkcyjnej.

Klimawent
Dane:
Chwaszczyńska 194,
81-571 Gdynia,
pomorskie
+48 (58) 629-64-80
http://www.klimawent.com.pl
kml
Imprezy Integracyjne Warszawa

Położony w malowniczych lasach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Hotel Boss w Warszawie oferuje komfortowe zakwaterowanie dla nawet kilkuset osób, wyśmienite menu oraz różnego rodzaju atrakcje. Organizujemy między innymi różnego rodzaju spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne dla firm, zapewniając ich kompleksową obsługę.

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
Dane:
Żwanowiecka 20,
04-849 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 516-61-00
http://www.hotelboss.pl
kml
Obsługa prawna firm

Prowadzenie przedsiębiorstwa musi opierać się na obowiązujących przepisach. Niestety trudno za nimi nadążyć, a ich nieprzestrzeganie - nawet nieświadome - może dużo kosztować. Obsługa prawna firm należy do zadań, jakich podejmuje się Kancelaria Marcina Bartkowiaka z Leszna. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartkowiak
Dane:
Jana Ostroroga 70/9,
64-100 Leszno,
wielkopolskie
+48 (60) 960-26-33
http://krpbartkowiak.pl
kml
Adwokat Konin

Jednym z głównych i najczęściej wykonywanych zadań obrońcy w postępowaniach sądowych jest reprezentowanie klientów na sali rozpraw. Zajmuje się tym adwokat. Konin to miasto, w którym znajduje się kancelaria adwokacka Gadzinowska, zajmująca się prowadzeniem spraw karnych, cywilnych, a także o odszkodowania i windykację należności.

Kancelaria Adwokacka Zuzanna Gadzinowska-Hypki
Dane:
Aleje 1 Maja 8/18,
62-510 Konin,
wielkopolskie
+48 (60) 475-06-42
http://www.adwokat-gadzinowska.pl
kml
Obsługa prawna firm

Kancelaria świadczy pomoc dla przedsiębiorców i innych podmiotów gospodarczych. Obsługa prawna firm obejmuje m.in. sporządzanie i weryfikację umów handlowych, wydawanie opinii w kwestiach dotyczących regulacji pracy i własności intelektualnej. Pracownicy kancelarii koordynują też procesy sądowe i restrukturyzacyjne.

Kancelaria KPW
Dane:
Kościuszki 17/3,
59-220 Legnica,
dolnośląskie
+48 (50) 967-57-04
http://kancelariakpw.pl
kml
Kancelaria adwokacka Warszawa

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką przygotowała dla Państwa nasza kancelaria adwokacka. Warszawa to miejsce, gdzie zlokalizowana została nasza siedziba, w której znajdziecie Państwo specjalistów, którzy preferują obszary prawa, takie jak na przykład prawo rodzinne czy też prawo karne. Zapraszamy do współpracy.

„Bartosiak & Wspólnicy” sp.k.
Dane:
Al. Solidarności 119/125 lokal 97,
00-897 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 308-55-00
http://adwokacka-kancelaria.info
kml