WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

dla firm

Badanie satysfakcji klientów

Dive Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów. Wiemy na czym polega skuteczne i profesjonalne badania. To także firma składająca się z młodych, dynamicznych pracowników, dla których najważniejsza jest satysfakcja klienta. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę usług obejmującą najpopularniejsze badania i tak zwany mystery shopping. Wiele tysięcy klientów, którzy nas wybrali, docenia profesjonalizm, jakim charakteryzuje się nasze doradztwo. Badanie satysfakcji klientów to droga do sukcesu.

Dive Group
Dane:
Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 7,
01-015 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 826-63-43
http://dive-group.com
kml
Wentylatory ścienne

Wierzmy w to co daje nam życie codzienne, nie możemy pozwolić sobie na brak zainteresowania takimi rozwiązaniami ponieważ mają one znaczenie kluczowe dla codziennego funkcjonowania biur i innych pomieszczeń. Nowoczesne wentylatory dachowe pozwalają nam na osiąganie naprawdę tego czego pragniemy. Serwis klimatyzacji Fujitsu to wielka szansa dla działania dobrych specjalistów. Nowoczesne opcje jakie możemy zastosować na terenie naszego domu, biura czy tez hali produkcyjnej.

Klimawent
Dane:
Chwaszczyńska 194,
81-571 Gdynia,
pomorskie
+48 (58) 629-64-80
http://www.klimawent.com.pl
kml
Odszkodowania Słupsk

W ramach działalności naszej kancelarii ze Słupska, zajmujemy się pozyskiwaniem odszkodowań, między innymi od agencji ubezpieczeniowych. Zajmujemy się także sprawami w zakresie pozyskiwania zadość uczynienia za błędy lekarskie. Świadczymy także pomoc w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i innych obszarów.

Jach Kancelaria Prawna Radca Prawny Magdalena Jach
Dane:
Krasińskiego 6/2,
76-200 Słupsk,
pomorskie
+48 (69) 442-24-14
http://kancelariajach.pl
kml
Usługi ochroniarskie

Grupa Atos z siedzibą w Łodzi to gwarancja najwyższej jakości działań oraz skuteczności. Nasza agencja ochrony świadczy usługi ochroniarskie osób i mienia. Zajmujemy się także dodatkowo utrzymaniem czystości. Zapraszamy, jeżeli chcecie państwo zaoszczędzić czas oraz pieniądze, zapewniając sobie jednocześnie największe bezpieczeństwo.

ATOS sp. z o. o.
Dane:
Widzewska 14,
92-229 Łódź,
łódzkie
+48 (42) 677-57-01
http://grupa-atos.pl
kml
Porady prawne Tychy

Kancelaria świadczy porady prawne na terenie miasta Tychy. Zajmujemy się sprawami windykacji, jak i tymi w zakresie kodeksów karnych, rodzinnych, cywilnych czy administracyjnych. Nasi adwokaci mogą oferować wsparcie przy negocjacjach i zabezpieczaniu interesów klientów, dodatkowo pełniąc funkcję reprezentatywną w czasie mediacji.

KMS Legal
Dane:
Barona 30/202,
43–100 Tychy,
śląskie
+48 (60) 489-44-27
http://kmslegal.pl
kml
notariusz Strzegom

Codziennym zadaniem Kancelarii Notarialnej w Strzegomiu jest nie tylko sporządzenie umów ostatecznych oraz umów przedwstępnych (w zakresie sprzedaży nieruchomości), ale również testamentów oraz umów pozwalających na prawne uregulowanie stosunków majątkowych pomiędzy stronami. Notariusz zajmuje się także sporządzaniem aktów i pełnej dokumentacji związanej m.in. z zamianą nieruchomości, jej sprzedażą lub darowizną.

Kancelaria Notarialna Kamil Więckowski
Dane:
Bohaterów Getta 9,
58-150 Strzegom,
dolnośląskie
+48 (74) 668-27-29
http://www.notariuszstrzegom.pl
kml
usługi notarialne

Usługi notarialne których wykonaniem się zajmujemy to między innymi: sporządzanie aktów, poświadczeń, wyciągów i odpisów z dokumentów, spisywanie protokołów. Notariusze Karolina Karpińska i Angelika Sołtys przyjmują w kancelarii we Wrocławiu. Pełnią swoje funkcje w ramach osób zaufania publicznego. Przyjmują od poniedziałku do piątku.

Kancelaria Notarialna Karolina Karpińska Angelika Sołtys
Dane:
Plac Wolności 11,
50-071 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (71) 783-99-59
http://www.rejentwroclaw.pl
kml
Utylizacja odpadów gumowych

Jeśli Twoja firma posiada różnego rodzaju odpady gumowe, jak na przykład opony, skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tymi odpadami za niewielką opłatą, utylizując je tak, aby można było z nich wytworzyć coś nowego. Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie można zapoznać się z naszą ofertą.

MAXPOL Paweł Polkowski
Dane:
Orla 11,
05-825 Grodzisk Mazowiecki,
mazowieckie
+48 (88) 475-21-66
http://www.polkowskimaxpol.pl
kml
Roszczenie regresowe

Zakłady ubezpieczeń bądź UFG mogą ubiegać się o zwrot kosztów wypłaconego świadczenia od osoby kierującej pojazdem, która szkodę w myśl rozporządzenia prawnego jakim jest roszczenie regresowe. O zwrot środków można ubiegać się m.in. jeśli dana osoba wyrządziła szkodę w sposób celowy, osoba prowadząca pojazd weszła w jego posiadanie na skutek popełnionego przestępstwa.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Morlewski
Dane:
al. Jana Pawła II 22,
00-133 Warszawa,
mazowieckie
+48 (51) 884-11-48
http://morlewski.pl
kml
Adwokat

Błażej Żabiński to doświadczony adwokat z Ełku, który prowadzi własną kancelarię. Zajmujemy się szerokim zakresem dziedzin. Obsługujemy klientów na rozprawach rozwodowych, o podział majątku, dochodzeniu należności poprzez windykację, w sprawach spadkowych, w sprawach z dziedziny prawa spółek handlowych, w tym z zakresu upadłości. Reprezentujemy również strony w procesach karnych.

adw. Błażej Żabiński
Dane:
Juliusza Słowackiego 2/1,
19-300 Ełk,
warmińsko-mazurskie
+48 (50) 311-61-39
http://adwokatzabinski.elk.pl
kml
Właściwość terytorialna

Obecnie wierzyciele nie muszą ściśle przestrzegać regionu, a konkretnie właściwości terytorialnej, które jeszcze jakiś czas temu wyznaczała obszar w jakim może działać komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym. Aktualnie wierzyciele mają prawo wyboru i może zdecydować się na osobę spoza obowiązującego rewiru.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ciechanowie Małgorzata Łepek
Dane:
Plac Kościuszki 13 lok. 12,
06-400 Ciechanów,
mazowieckie
+48 (23) 672-18-23
http://komorniksadowyciechanow.pl
kml
Prawo cywilne

Kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy dla firm i osób prywatnych. Pracownicy interpretują prawo cywilne, wspierając klientów w zakresie zagadnień związanych z upadłością konsumencką, odszkodowaniami czy zawieraniem umów. Podejmowane są również sprawy dotyczące eksmisji i naruszenia dóbr osobistych.

Adwokat Anna Kseń
Dane:
Ks. P. Ściegiennego 5/1,
70-352 Szczecin,
zachodniopomorskie
+48 (50) 216-98-35
http://annaksen.pl
kml
Komornik sądowy Warszawa Wola

Jeśli nie oddajesz należnego długu, musisz liczyć się z tym, że prędzej czy później sprawa trafi na wokandę lub do kancelarii komorniczej. Ryzykujesz zajęciem swego majątku - pensji, samochodu, nawet domu. Dlatego lepiej jest jednak odpowiadać na monity kancelarii oraz reprezentantów wierzycieli. Prowadzimy licytację zajętych nieruchomości i ruchomości.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli Andrzej Lus
Dane:
Górczewska 200C/257,
01-460 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 353-85-38
http://warszawa-wola-komornik.pl
kml
Porady prawne Katowice

Kancelaria zapewnia opinie oraz porady prawne w Katowicach lub Bytomiu. Reprezentujemy naszych Klientów przed organami egzekucyjnymi, sądami oraz innymi jednostkami publicznymi. Oferujemy pomoc w zakresie długów, upadłości konsumenckiej i firm oraz spraw frankowych. Zapewniamy pomoc prawną dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców.

Kancelaria Prawna Connecto
Dane:
Sienna 7/2,
41-902 Bytom,
śląskie
+48 (73) 273-33-70
http://www.kancelariaconnecto.pl
kml