WebKatalog Mocnych Stron Internetowych

Strony firmowe i prywatne

dla firm

Badanie satysfakcji klientów

Dive Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów. Wiemy na czym polega skuteczne i profesjonalne badania. To także firma składająca się z młodych, dynamicznych pracowników, dla których najważniejsza jest satysfakcja klienta. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę usług obejmującą najpopularniejsze badania i tak zwany mystery shopping. Wiele tysięcy klientów, którzy nas wybrali, docenia profesjonalizm, jakim charakteryzuje się nasze doradztwo. Badanie satysfakcji klientów to droga do sukcesu.

Dive Poland
Dane:
Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 7,
01-015 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 826-63-43
http://www.dive-group.com
kml
Wentylatory ścienne

Wierzmy w to co daje nam życie codzienne, nie możemy pozwolić sobie na brak zainteresowania takimi rozwiązaniami ponieważ mają one znaczenie kluczowe dla codziennego funkcjonowania biur i innych pomieszczeń. Nowoczesne wentylatory dachowe pozwalają nam na osiąganie naprawdę tego czego pragniemy. Serwis klimatyzacji Fujitsu to wielka szansa dla działania dobrych specjalistów. Nowoczesne opcje jakie możemy zastosować na terenie naszego domu, biura czy tez hali produkcyjnej.

Klimawent
Dane:
Chwaszczyńska 194,
81-571 Gdynia,
pomorskie
+48 (58) 629-64-80
http://www.klimawent.com.pl
kml
Imprezy Integracyjne Warszawa

Położony w malowniczych lasach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Hotel Boss w Warszawie oferuje komfortowe zakwaterowanie dla nawet kilkuset osób, wyśmienite menu oraz różnego rodzaju atrakcje. Organizujemy między innymi różnego rodzaju spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne dla firm, zapewniając ich kompleksową obsługę.

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
Dane:
Żwanowiecka 20,
04-849 Warszawa,
mazowieckie
+48 (22) 516-61-00
http://www.hotelboss.pl
kml
Obsługa prawna firm

Prowadzenie przedsiębiorstwa musi opierać się na obowiązujących przepisach. Niestety trudno za nimi nadążyć, a ich nieprzestrzeganie - nawet nieświadome - może dużo kosztować. Obsługa prawna firm należy do zadań, jakich podejmuje się Kancelaria Marcina Bartkowiaka z Leszna. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartkowiak
Dane:
Jana Ostroroga 70/9,
64-100 Leszno,
wielkopolskie
+48 (60) 960-26-33
http://krpbartkowiak.pl
kml
Prawnik Rzeszów

Doktor Agnieszka Sznajder to prawnik, który prowadzi własną kancelarię adwokacką w Rzeszowie. Biuro zajmuje się m.in. sprawami cywilnymi, administracyjnymi, gospodarczymi, podatkowymi czy wypadkami przy pracy. Udzielamy pomocy w postaci obsługi klientów biznesowych, indywidualnych oraz podmiotów publicznych.

Kancelaria Radcy Prawnego dr Agnieszka Sznajder
Dane:
Zawiszy Czarnego 31,
35-082 Rzeszów,
podkarpackie
+48 (69) 874-80-78
http://www.kancelariasznajder.pl
kml
Odpluskwianie

Do naszych zadań należy usuwanie różnego rodzaju insektów z mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Najczęściej skupiają się one w małych grupkach w szczelinach i trudnodostępnych zakamarkach. Głównym profilem naszej działalności jest odpluskwianie. Wykorzystujemy dwie metody, między innymi opryski oraz zamgławienie.

Odpluskwiamy.pl
Dane:
Korkowa 35/99,
04-502 Warszawa,
mazowieckie
+48 (57) 820-20-25
http://odpluskwiamy.pl
kml
Toalety przenośne

Place, na których toczą się imprezy masowe, parki czy parkingi to miejsca często uczęszczane przez duże skupiska ludzi, dlatego warto zaopatrzyć je w toalety przenośne wolnostojące, które zapewnią pełną swobodę i możliwość odpowiadania na potrzeby organizmu. Marie-Polyester ma w swojej ofercie wersje standardowe, a także wyposażone dodatkowo w umywalki lub pisuary.

Marie-Polyester
Dane:
Wandzin 17,
98-105 Wodzierady,
łódzkie
+48 (43) 677-31-40
http://toaletyprzenosne.info.pl
kml